ru ua

Почався рецидив: українців просять врятувати життя молодій дівчині

Почався рецидив: українців просять врятувати життя молодій дівчині Фото: Мадіна Албакова (соцмережі)

Зараз українка проходить потрібне лікування в стаціонарі

Українців просять допомогти врятувати життя Албаковій Мадіні, у якої діагностували тяжке захворювання, повідомляє ТСН.

У дівчини страшний діагноз: рецидив краніофарінгіоми з оклюзією лікворних шляхів на рівні 3 шлуночка головного мозку.

Повідомляється, що дівчині поставили діагноз два роки тому. Мадіні провели операцію, і хвороба відступила більше ніж на рік. Але знову знадобилася повторна операція. І ось з листопада місяця дівчинка проходить потрібне лікування в стаціонарі.

"Потрібна променева терапія, яку лікарі планують провести найближчим часом. Але потрібні кошти. Можлива кількість сеансів від 1 до 5. Вартість одного сеансу від 16 до 60 тисяч гривень", - просять допомогти рідні дівчини.

Реквізити для допомоги: Ощадбанк – 5167490093233618, Лисенко Оксана Вікторівна.

Нагадаємо, українців просять допомогти Ірині Ткач, у якої діагностували пухлина основи черепа великих розмірів. Жінці потрібні гроші на подальше лікування в Німеччині.

"7 грудня 2017 мені в терміновому порядку була зроблена операція по видаленню пухлини мозку в Німеччині. Операція пройшла вдало, але всю видалити пухлину не вдалося, із-за ризику впасти в кому. Мене до 1 лютого відправили додому. Зараз стан стабільно важкий - неможливість ковтання, сильна задишка, висока температура. З першого лютого мене чекають в клініці на проведення двомісячного опромінення на стереотаксичної опромінювачі, якого немає в Україні ", - поділилася Ткач.