ru ua

Що одягти в новорічну ніч 2018: експерт назвала головні кольори свята

Що одягти в новорічну ніч 2018: експерт назвала головні кольори свята Фото: Новорічна маска з золотом (pixabay.com/lenalindell20)

Що одягти в новорічну ніч 2018 – поради парапсихолога

Відомий український метафізика і парапсихолог Наталія Милагра в інтерв'ю Styler дала пораду, що надіти на Новий рік 2018. Головними кольорами в рік Жовтої Собаки стануть жовтий та золотий, які повинні бути у святковому вбранні.

"Це може бути золотий ланцюжок або сережки, золотистий шарф, накинутий на плечі, або просто манікюр в жовтих тонах. Вітаються і інші відтінки — зелений, коричневий, персиковий і помаранчевий. Задаючись питанням, що надіти на Новий рік 2018, запам'ятайте найголовніше умова – жодного хутра (навіть декоративного). Це недоречно напередодні року Собаки", - говорить Милагра.

Що одягти в новорічну ніч 2018: експерт назвала головні кольори свята

Фото: Новий рік 2018 (pixabay.com/6979608)

У своїх нарядах потрібно використовувати натуральні тканини.

"Натуральний зелений або шоколадного відтінку шовк і сяюча парча золотого кольору – не тільки красиві тканини, але і ще один символ прийдешнього року. Крім того, багато прикмети говорять про те, що одяг з натуральної тканини, одягнена на свята, посилює веселощі і робить людину безтурботним", - вважає експерт.

Нагадаємо, що за Східним календарем Новий 2018 рік буде роком Жовтої Земляний Собаки. У свої права рік Собаки вступить 16 лютого, але краще зробити Собаці подарунок і зустріти Новий 2018 рік з врахуванням його схильностей і смаків, щоб рік приніс щастя й удачу.

До речі, українцям дали важливий рада перед святом, що дарувати на Новий 2018 рік.

"Вибирайте презенти для рідних за душею. Собаку образить, якщо перед вступом її в свої володіння люди будуть вибирати подарунки навмання, не вкладаючи душу або не проявляючи фантазію. Найкращий подарунок на Новий рік 2018 – це той, значення якого відомо тільки вам і одержувачу", - вважає експерт.

Щоб порадувати друзів і колег, найкращим подарунком стануть сувеніри з символікою року, приміром, оригінальні гуртки або записні книжки з собаками.

"Діти прийдуть у захват від плюшевих собачок, а ті, у свою чергу, принесуть удачу на весь наступний рік. Незалежно від місця зустрічі, компанії і подарунків, головне – щиро радіти нового етапу життя, без смутку відпускаючи рік, що минає. Собака – істота, яка відчуває емоції людини і переймається ними, так що новорічна ніч 2018 повинна бути наповнена тільки радістю, щастям і радістю в оточенні близьких людей", - говорить Милагра.