ua en ru

"Треба вчити дітей патріотизму": в мережі розповіли історію українського десантника

"Треба вчити дітей патріотизму": в мережі розповіли історію українського десантника Фото: Український десантник (facebook.com/backandalive)

Військовий поділився історіями з передової

У мережі розповіли історію українського десантника з позивним Біг Бой. Він воює на Донбасі з 2014 року, хоча патріотом себе не називає. Про це розповіли на сторінці "Повернись живим" Facebook. Після війни він планує далі служити в армії і передавати досвід новому поколінню.

"У мене немає вишиванки, я не ходжу на День Незалежності з прапорцями... Звичайно, я поважаю свій прапор, він у мене є, хлопці розписалися на ньому! .. Але якщо цими речами вимірювати патріотизм, то я, мабуть, не патріот ..", - зізнається Біг Бій.

Боєць розмірковує про сенс життя і про те, що потім розповість своїм дітям.

"Що я буду розповідати своїм дітям? По-перше, треба знати, хто ми такі. Вчити історію, справжню історію! Не ту, яку нам нав'язували роками. Так, нам зараз буде дуже важко, якщо подивитися історію, то ми завжди боролися проти когось! Треба дітей вчити патріотизму. Те, чого не було у мене. Україна для мене завжди була моєю країною, але вона була нерозривно з Росією. За що велике "дякую" росіянам - за те, що вони відкрили нам самих себе! Що ми скинули цю московську мантію, якою нас покрили", - ділиться боєць.

Військовий розповів, що все-таки хоче мати вишиванку, щоб потім виходити в ній на свята.

"А вишиванка в мене буде, по-любому! Колись буду з сім'єю виходити на День Незалежності", - підсумував він.

"Треба вчити дітей патріотизму": в мережі розповіли історію українського десантника"Треба вчити дітей патріотизму": в мережі розповіли історію українського десантника"Треба вчити дітей патріотизму": в мережі розповіли історію українського десантникаСкріншот (facebook.com/backandalive)

Нагадаємо, що українців просять допомогти сім'ї загиблого бійця Андрія Маслова.

У квітні Україна втратила 11 захисників