ua ru

Нахабно поводилась: в Херсонській області жінка напала з ножем на обранницю сина

Нахабно поводилась: в Херсонській області жінка напала з ножем на обранницю сина Фото: Постраждалу госпіталізували (РБК-Україна)

Конфлікт під час застілля мало не закінчився трагедією

У Херсонській області знайомство жінки з матір'ю свого коханого закінчилося кривавою розбиранням. Про це повідомила прес-служба поліції.

"Знайомство 58-річної жінки з 66-річною матір'ю свого молодого співмешканця мало не закінчилося трагедією. Конфлікт між жінками стався під час застілля. Після вживання алкогольних напоїв жінки почали сваритися, і господиня завдала гості кілька ножових поранень", - розповіли правоохоронці.

Постраждалу з ножовими пораненнями госпіталізували в лікарню. Її стан стабільно важкий.

За словами зловмисниці, конфлікт виник через нахабного поведінки гості, яка не реагувала на зауваження.

66-річна жінка затримана в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження по ст.15 Кримінального кодексу України "Замах на злочин" і ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України "Умисне вбивство".

Нагадаємо, що в Києві на дівчину в ліфті напав невідомий і почав душити.

"В один з моментів, я зрозуміла, що вже майже задихнулася. У цей момент він послабив хватку. Я хрипіла, плакала, просила, щоб не вбивав, у мене ж є маленькі діти. У відповідь на це він став ридати і просити вибачення. попросив з ним поговорити і не залишати його", - повідомила дівчина.