ua en ru

Наклейка "Квартира під охороною" може залучити злодіїв

Наклейка "Квартира під охороною" може залучити злодіїв Фото: Грабіжник

Грабіжники можуть вирішити, що в квартирі знаходяться цінні речі

На правах реклами

Наклейка "Квартира під охороною" може стати спокусою для грабіжників, вважають у Службі безпеки "Атлас-Про" і в пультовій охоронної компанії "Сіріус".

"Якщо квартира під пультової охороною, значить, там є що красти!" - саме таким девізом керуються злодії, на думку охоронної компанії "Сіріус".

Всі пультові охоронні компанії умовно можна поділити на професійні і не фахові. Другі можуть бути у кращому випадку посередниками, а в гіршому – аферистами.

На думку охоронної компанії, перед тим, як грабувати квартиру, зловмисники аналізують, чи варто це робити. Якщо на дверях житла висить наклейка надійної компанії – швидше за все, ризикувати не будуть. Однак це може бути компанія-посередник. В такому випадку, група реагування приїде пізніше, а значить, можна ризикнути.

Також компанія може мати на балансі всього кілька машин реагування. У такому разі злодії просто можуть вибрати декілька об'єктів, що охороняються цією компанією, і водночас дати кілька тривог. Ще можна вирахувати, звідки буде їхати машина, і створити штучні перешкоди (наприклад, пробити колесо).

Крім того, пультова компанія може мати тільки групи реагування, і не мати жодної групи затримання. В такому випадку цієї фірми взагалі не варто боятися. Досить підсилити бригаду злодіїв кількома потужними бійцями і, можливо, співробітник групи реагування побоїться перешкоджати. Максимум - вже після приїзду може зателефонувати в поліцію.