ua en ru

"Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули"

"Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули" Фото: Верховна Рада (РБК-Україна)

До обідньої перерви депутати парламенту ретирувалися

У мережі з'явилася фотографія порожнього залу Верховної Ради. На момент 22 грудня, о 12:00 народні обранці, судячи з усього, влаштували собі неформальні канікули. Знімок показала на сторінці в Facebook Ганна Стешенко.

"Напрацювалися. Ще до перерви в 12-00, після години запитань до Уряду, нардепів з Ради, як язиком корова злизала. Сьогодні у "народних обранців" почнуться неформальні канікули аж до 6 лютого. Нам так не жити", - повідомила Ганна.

На фото можна побачити практично порожній зал парламенту.

"Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули"

"Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули""Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули""Напрацювалися": в мережі показали, як депутати влаштували собі "неформальні канікули"Фото: Верховна Рада спорожніла (facebook.com/annasteshenko)

Нагадаємо, що сім'ю народного депутата України Єгора Соболєва погрожують обливати кислотою. Про це розповіла його дружина Марічка Падалко на своїй Facebook-сторінці. Також вона опублікувала фото листи з погрозами, яке отримали її батьки.