ru ua

Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)

Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото) Фото (facebook.com-yevhen.deidei)

Нардеп офіційно розлучився тільки минулого тижня

У понеділок, 14 травня, нардеп Євген Дейдей одружився на Дарині Ледовських. Про це передає ТСН.

Дар'я Ледовських є племінницею народного депутата Олени Ледовських, яка разом з Дейдеем складається в партії "Народний фронт".

Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)

Фото tsn.ua

Молодята подали заяву тільки вранці 14 травня. Вони скористалися послугами документ-сервісу, який розписує за день. Нардеп офіційно розлучився минулого тижня.

Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)

Фото tsn.ua

Дейдей стверджує, що всі проблеми з колишньою дружиною вже вирішив.

З новою дружиною депутат познайомився тільки в лютому. Однак занадто швидким шлюб не вважають, бо, кажуть - це від великої любові, Ніяких обставин, які б їх підганяли з весіллям, немає. Наречена була одягнена в сукню, яка купила у Львові за 10 тисяч гривень. Нардеп - у вишиванці. Кільце у неї - з діамантами, у нього - з білого золота.

Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)

Фото tsn.ua

У Дарини від першого шлюбу є 3-річний син Ігор. Молодята розповіли, що будуть жити всі разом, а хлопчик називає депутата "татом".

Молодята на розпис запросили тільки одну пару друзів – з боку Дейдея.

Медового місяця у пари не буде, адже 16 травня нардепа чекають у Нацагентстві з питань запобігання корупції для дачі пояснень за використання депутатського мандата в особистих інтересах.

Відео tsn.ua

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) повторно викликає нардепа від "Народного фронту" Євгена Дейдея для дачі пояснень по справі про конфлікт інтересів.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві