Нардеп Дейдей одружився через тиждень після розлучення (фото)

STYLERLIFE        14.05.2018 - 16:43
Фото (facebook.com-yevhen.deidei)
Фото (facebook.com-yevhen.deidei)

Нардеп офіційно розлучився тільки минулого тижня

У понеділок, 14 травня, нардеп Євген Дейдей одружився на Дарині Ледовських. Про це передає ТСН.

Дар'я Ледовських є племінницею народного депутата Олени Ледовських, яка разом з Дейдеем складається в партії "Народний фронт".

Фото tsn.ua

Молодята подали заяву тільки вранці 14 травня. Вони скористалися послугами документ-сервісу, який розписує за день. Нардеп офіційно розлучився минулого тижня.

Фото tsn.ua

Дейдей стверджує, що всі проблеми з колишньою дружиною вже вирішив.

З новою дружиною депутат познайомився тільки в лютому. Однак занадто швидким шлюб не вважають, бо, кажуть - це від великої любові, Ніяких обставин, які б їх підганяли з весіллям, немає. Наречена була одягнена в сукню, яка купила у Львові за 10 тисяч гривень. Нардеп - у вишиванці. Кільце у неї - з діамантами, у нього - з білого золота.

Фото tsn.ua

У Дарини від першого шлюбу є 3-річний син Ігор. Молодята розповіли, що будуть жити всі разом, а хлопчик називає депутата "татом".

Молодята на розпис запросили тільки одну пару друзів – з боку Дейдея.

Медового місяця у пари не буде, адже 16 травня нардепа чекають у Нацагентстві з питань запобігання корупції для дачі пояснень за використання депутатського мандата в особистих інтересах.

Відео tsn.ua

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАПК) повторно викликає нардепа від "Народного фронту" Євгена Дейдея для дачі пояснень по справі про конфлікт інтересів.

Хайп-таксі #22: де посмажити шашлики в Києві

On Top