ua ru

"Ця нечисть поливає брудом Україну": нардеп "засік" в Раді яру пропагандистку "руского міра"

"Ця нечисть поливає брудом Україну": нардеп "засік" в Раді яру пропагандистку "руского міра" Фото: Ліза Бондаренко "засікли" у Раді (dnr24.com)

"Чому ці покидьки досі ходять по Україні? Чому ці покидьки досі знаходяться в українському парламенті?"

Народний депутат Юрій Береза обурився після того, як побачив у кулуарах Верховної Ради скандальну екс-регіоналку Олену Бондаренко. Про це повідомляє сайт "24 Каналу".

"Зараз в кулуарах Верховної Ради з'явився яскравий пропагандист "руского міра" - Олена Бондаренко", - емоційно заявив він з трибуни.

За словами Берези, її привів в парламент нардеп від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

"Ця нечисть поливає брудом Україну на всіх російських каналах, я не знаю, що нам після цього потрібно робити: викликати санінспекторів, щоб зробити дезінфекцію, викликати батюшку, щоб освятив парламент. Але я чітко розумію, що цей пан вже втратив почуття реальності, цей пан припер, вибачте, цю недолюдину, яка була однією з авторів розв'язування війни на Донбасі. Це та людина, яка притягнула російські канали, що пропагували вбивство українців", - заявив Береза.

Він звернувся до голови СБУ з питанням, чому колишню регіоналку досі не притягнули до відповідальності в Україні.

"Чому ці покидьки досі ходять по Україні? Чому ці покидьки досі знаходяться в українському парламенті?" - риторично запитав депутат.

До речі, екс-регіоналка Бондаренко знову полила болотом українців в ефірі ростб.