Народна артистка Білозір заявила, що Самойлову потрібно пустити на Євробачення 2017

Народна артистка Білозір заявила, що Самойлову потрібно пустити на Євробачення 2017
Фото: Оксана Білозір

Депутат від БПП просить створити для представниці РФ на Євробаченні окремий режим

Народна артистка України і народний депутат від БПП Оксана Білозір заявила, що представниці РФ на Євробаченні 2017 Юлії Самойловій, яка відвідувала з концертами окупований Крим, варто надати можливість змагатися у міжнародному пісенному конкурсі. Таку думку вона висловила в кулуарах Верховної Ради, передає "Еспресо.TV".

"Вона повинна приїхати. Це міжнародний проект. Це не український національний проект, тоді б питання, навіть, не дискутувалося. Оскільки ми маємо представника, який бере участь у міжнародному проекті на території України, потрібно створити спеціальний режим, який дозволить їй на кілька днів приїхати та взяти участь в Євробаченні", - сказала Білозір.

Вона додала, що в міжнародній політиці існує практика винятків з санкційних обмежень для людей, що виконують певні міжнародні функції.

Народна артистка Білозір заявила, що Самойлову потрібно пустити на Євробачення 2017

Народна артистка Білозір заявила, що Самойлову потрібно пустити на Євробачення 2017Фото: Оксана Білозір

"У міжнародній політиці існує такий принцип до людей, яким не дозволяють приїхати в ЄС або США. Оскільки вони виконують функції, які поширюються на міжнародну політику, організації, які беруть таких людей, мають право дати можливість перебування для здійснення професійних функцій. Не бачу проблеми, щоб застосувати це в Україні", - пояснила нардеп Білозір.

Народна артистка переконана, що участь у Євробаченні дасть Самойловій можливість відкрити для себе світ, гастролювати, а Україна не повинна "опускатися до рівня шантажу та провокацій".

Народна артистка Білозір заявила, що Самойлову потрібно пустити на Євробачення 2017

Фото: Юлія Самойлова

"Юля Самойлова в останні роки завжди в усіх національних відборах в Росії брала участь, це її колосальна мрія. Їй це може бути надзвичайно важливо в житті, фактично відкриє світ - вона буде мати можливість гастролювати по всім країнам, які будуть голосувати, побачити набагато більше в своєму житті. Україна - демократична цивілізована країна, ми не будемо опускатися до рівня шантажу та провокацій", - додала депутат від БПП.

При цьому Оксана Білозір визнала, що згідно із законом Юлія Самойлова не має права перебувати на території України.

Раніше Оксана Білозір стверджувала, що потрібно дочекатися рішення СБУ. Однак не варто політизувати мистецтво і займати категоричну позицію в даній ситуації.

Нагадаємо, народна артистка Білозір висловилася про участь Самойлової в Євробаченні 2017. Нардеп від БПП заявила: "якщо таке каліцтво з боку Росії намагаються відправити в Україну, то ми не можемо категорично займати якісь позиції".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся