ua en ru

Народний герой України висловився про тих, хто втік від призову

Народний герой України висловився про тих, хто втік від призову Фото: Василь Мулик

Український військовий льотчик під час церемонії нагородження орденом виголосив зворушливу промову

Військовий льотчик, член екіпажу вертольота Мі-8 Василь Мулик, який єдиний за час російсько-української війни зміг врятуватися під час церемонії нагородження орденом "Народний герой України" виголосив зворушливу промову. Відео опубліковано на сторінці УouTube "Громадського радіо "Приазов'я".

В першу чергу льотчик подякував колег-військових.

"Я хочу сказати велике спасибі всім людям. Хочу звернутися до піхоти. Тим, які ходять по землі, воюють на землі. Навіть в піхоту, а всіх тих, хто воює на землі морпіхів, спецназу, десанту, артилерії, танкістів ... друзі, вам складніше. ви реально круті. Ні, не так. ви нереально круті. Саме ви, ті, хто їздить, ходить, бігає, а хто і повзає по землі, - основа основ. Не я. ви - Щит і меч. Я тільки й можу, що зробити цей щит міцніше, а меч трохи гостріше. Все решта - за вами ", - зазначив Мулик.

Також льотчик з сарказмом висловився про тих, хто втік від призову, назвавши їх "жалюгідними боягузливими нікчемами".

"Дозволю собі трохи сарказму та іронії. Я хочу сказати людям, яких, на жаль, дуже і дуже багато, я хочу сказати всім, хто заплатив продажному воєнкому, сховався під спідницю дружини або мами, тим, хто втік за кордон або просто подумав, що це не його справа. За що я їм вдячний? Я дякую за те, що завдяки їх вчинку я і такі, як я, точно знаємо, яким не повинен бути чоловік і яким не має бути громадянин. Спасибі, жалюгідні боягузи нікчеми ", - заявив він.

Після цього зал вибухнув оплесками і криками "браво".

До речі, молоді бійці АТО зворушили українців своєю заявою.