"Нас просто зливають": звільнений з полону Козловський розповів, чому протести в Донецьку неможливі

"Нас просто зливають": звільнений з полону Козловський розповів, чому протести в Донецьку неможливі
Ігор Козловський (кадр з відео youtube "Радіо Свобода Україна")

Проукраїнські акції не матимуть ефект через те, що відбувається

Коли в Донецьк прийшли озброєні формування будь-які мирні протести стали неможливими. Про це заявив звільнений з полону бойовиків Ігор Козловський в інтерв'ю "Апострофу".

"Коли все ми побачили, що так звані правоохоронні органи теж зрадили. Коли через кордон хлинув потік росіян на автомобілях і автобусах, а потім ми бачили їх в Донецьку. Ми бачили, що нас просто зливають. І стало зрозуміло, що відбувається щось непідконтрольне центральній владі, і ми можемо протестувати спочатку тільки в формі мітингів, а потім був молитовний марафон, який стояв під українськими прапорами, навіть коли "стрілківці" увійшли в місто. Але зрозуміло, що це був цивільний протест, мирний протест, який, може, спрацьовував в якихось країнах, але тут не спрацював", - сказав він.

За його словами, жителям Донбасу також не були близькі ті цінності, які відстоювали на Майдані.

Відео: Інтерв'ю Ігоря Козловського (youtube.com/Апостроф)

"Ми говоримо "європейські цінності", але ж насправді це загальнолюдські завоювання. Ніхто обивателю це не доносив. Але, з іншого боку, людина, яка живе нижчими потребами, виходячи з піраміди Маслоу, реагує не стільки на свою свідомість, скільки на потреби безпеки, щось поїсти і якісь побутові речі. А тут йому ще розкриває свої обійми Росія і каже, що це все у вас буде, тільки біжіть до нас. Тим більше, що багато зберігали зв'язки з Росією: у когось то там живуть родичі, хтось на заробітки їде", - додав До зловскій.

Раніше колишній бранець "ЛНР" розповів про те, як на Донбасі допомагають українським воїнам.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся