ua en ru

"Наші діти пішли одними з перших": матерів загиблих героїв АТО помітили в центрі Києва (фото)

"Наші діти пішли одними з перших": матерів загиблих героїв АТО помітили в центрі Києва (фото) Фото: стіна пам'яті (facebook.com/StinaNarodnoiPamjati)

Тепер подібні акції проходитимуть щороку

У неділю, 13 травня, на Михайлівській площі матері загиблих героїв АТО влаштували спеціальну акцію біля стіни пам'яті. Про це повідомляє "5 канал".

Так, тримаючи фотографії своїх синів, жінки поклали квіти, запалили лампадки та свічки. Після цього у дворі Михайлівського собору віднесли панахиду за загиблим українським воїнам.

"Дуже шкода, що наші сини загинули за всіх. Я б дуже хотіла, щоб ці загибелі не були марними, щоб люди поважали ту матір, яка віддала свого сина за Україну. Він вибрав Україну і побратимів, нас він осиротив", - сказала мати загиблого Андрія Аболмасова Тетяна.

Слід уточнити, що після панахиди матері загиблих героїв вирушили до каплиці Героїв Небесної сотні. Така акція проходить вперше, однак жінки планують повторювати її щороку на День матері.

"Мій син загинув під Іловайськом. Я запросила матерів з усіх регіонів України, родини загиблих. Ми об'єднуємося. Нам потрібно бути разом, щоб піднімати статус матері, щоб розповісти всім, що у нас дійсно в країні йде російсько-українська війна, яна нас вбиває. І наші діти пішли одними з перших", - підкреслила глава спільноти матерів Наталія Харченко.

"Наші діти пішли одними з перших": матерів загиблих героїв АТО помітили в центрі Києва (фото)"Наші діти пішли одними з перших": матерів загиблих героїв АТО помітили в центрі Києва (фото)"Наші діти пішли одними з перших": матерів загиблих героїв АТО помітили в центрі Києва (фото)

Фото: матері загиблих героїв (Youtube-канал/5 канал)

Нагадаємо, 3 квітня 2017 року, під час антитерористичної операції на Донбасі загинув боєць 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Олександр Третяк. Через рік у дніпровській школі №5 відбулась церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому герою.

День пам'яті та примирення - нове державне свято в країні (video.rbc.ua)