ua en ru

"Наших військ там немає": Путін відхрестився від воюючих на Донбасі росіян

"Наших військ там немає": Путін відхрестився від воюючих на Донбасі росіян Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Глава РФ заявив, що на сході України тільки бойовики

Президент Росії Володимир Путін знову розповідає про те, що на Донбасі немає російських військових. Така заява прозвучала у фільмі журналіста Володимира Соловйова "Миропорядок 2018", передає "РІА Новини".

Крім того, він розповів, звідки бойовики беруть зброю.

"Наших військ там немає. Озброєння там досить, і на питання про те, звідки береться це озброєння, я завжди відповідаю: там, де одна сторона бере, там завжди з'являються можливості і в іншої сторони", - сказав Путін.

Він додав, що у нього виникає відчуття жаху, коли українська сторона говорить про надходження зброї з РФ.

"Я завжди, коли про це думаю, на мене справляє дуже сильне враження. Я вважаю, що все там наші. Але мені хочеться завжди запитати: від яких снарядів і куль гинуть мирні жителі Донбасу?" - додав президент Росії.

Нагадаємо, що українські прикордонники знайшли квиток російського військового на Донбасі. Документ був знайдений на одній з позицій бойовиків на Маріупольському напрямку.

До речі, Кремль уже планує "переможний" мітинг Путіна.

Раніше в суботу, 3 березня, на великій спортивній арені стадіону "Лужники" вже пройшов мітинг-концерт "За сильну Росію", організований передвиборним штабом Володимира Путіна. За кілька днів до мітингу стало відомо, що на нього зганяють студентів вузів і бюджетників. У підсумку на концерт прийшли 100 тисяч чоловік, але частина з них навіть не стала чекати на виступ Путіна.