ua en ru

"Відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше": в новій книжці зібрали 1200 фактів про Україну

"Відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше": в новій книжці зібрали 1200 фактів про Україну Фото: Україна (instagram.com/ukraine)

Це видання — для родинного та самостійного читання, для дітей і дорослих, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну

Книжку, в якій зібрано 327 особистостей, що надихають, 232 дива природи, 224 історичні події, 135 культурних феноменів, 129 архітектурних шедеврів, 78 визначних винаходів і відкриттів і 75 економічних об’єктів створили Ірина Тараненко та Ірина Батуревич. Про те, як працювали над проектом, обирали факти і як вдалося вмістити їх в одну книжку вони розповіли у ефірі Громадського радіо.

"Наші перші концепти були або більше туристичними, або культурними. Але ми розуміли, що хочемо зробити дуже глибоку книгу, дуже інтелектуальну, яка вмістить дуже багато різних фактів. У нас є поняття баланс об'єктів, і ми намагалися весь час його дотримуватися. У нас є тварини, рослини, культурні події, архітектура. Кожна область вміщує до 40 об'єктів. І вмістити 40 об'єктів в одну область дуже важко, тому що їх набагато більше", - розповіла Ірина Тараненко.

"Відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше": в новій книжці зібрали 1200 фактів про УкраїнуТворці книги (фото: facebook.com/read.and.travel)

"Було дуже багато суперечок, ми дуже багато спілкувалися з експертами, відстоювали факти. І отримали 1200 фактів. Кожен факт - це одне речення, яке доповнюється красивим малюнком. Ми намагалися, щоб вийшла цілісна картина - текстова і візуальна", - додала вона.

Проект "Книга-мандрівка. Україна" створила креативна агенція Green Penguin Media, а видало книжку видавництво Книголав.

Автори про "Книгу-мандрівку. Україна" (відео: youtube.com/Громадське радіо)

Тим часом, в Україні населення перестало читати книги. Про це кажуть дані соціологічного опитування