ua en ru

Справжній герой: в мережі розповіли зворушливу історію про многодетном батька-воїна АТО

Справжній герой: в мережі розповіли зворушливу історію про многодетном батька-воїна АТО Фото: Військовий Сергій (facebook.com/andriy.kozinchuk)

Військовий їхав до звільнення додому

У мережі розповіли зворушливу історію про бійця АТО з 1 батальйону 30-ї ОМБр, який їхав з Донбасу у відпустку, так як його дружина повинна була народити п'яту дитину. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів психолог з АТО Андрій Козинчук.

По дорозі додому Козинчук з хлопцями взяли до себе в машину військового, який їхав додому.

"Коли ми їхали назад, то до нас попросився один з бійців тридцятки. Невеликого росту, "трохи за сорок, скромний, вихований, але з поглядом ... Коротше, з нашим поглядом. Його трохи важко описати, але коли так дивляться, то як би говорять: "Братан, у мене багато досвіду і не треба методик". Хоча я і не пропонував", - написав Козинчук.

"Він їхав у відпустку. Ми сказали, що якщо командири відпускають, то без проблем, місце в машині є. Командир дуже легко відпустив, мозок не фарширувала і ангела-хранителя не бажав, а це означає, що авторитет у командира є. В дорозі ми дізналися, що він їде у відпустку, тому що його дружина повинна народжувати і він їде на пологи. А до цього у них вже чотири дитини. І ось нещодавно у нього народилася п'ята дитина. І п'ята дівчинка. Ось це я вважаю також героїчним вчинком. До речі про героїв. А ще він робить дуже круту роботу на війні, про яку я писати не буду, але вона дуже шикарна і результативна. Привітання Сергія і його прекрасної сім'ї", - написав Андрій.

Справжній герой: в мережі розповіли зворушливу історію про многодетном батька-воїна АТОСкріншот (facebook.com/andriy.kozinchuk)

Читайте також сім'я загиблого АТОшника розповіла про відважного бійця.