ru ua

Коли настане кінець світу: патріарх Кирило зробив гучну заяву

Коли настане кінець світу: патріарх Кирило зробив гучну заяву Фото: Патріарх Кирило (patriarchia.ru)

Глава РПЦ сказав, що люди "вступили на страшно небезпечну стежку самознищення"

Глава РПЦ патріарх Кирило заявив, що "кінець світу", про який багато говориться в Біблії, настане тоді, коли людське суспільство перестане бути життєздатним і настане "тотальне панування зла". Про це він розповів у традиційному різдвяному інтерв'ю, передає РИА Новости.

"У якому випадку може наступити і взагалі настане кінець світу? У тому випадку, якщо людське суспільство перестане бути життєздатним. Коли воно вичерпає ресурс до того, щоб існувати. У якому випадку це може статися? У тому випадку, якщо настане тотальне панування зла", - сказав патріарх Московський і всієї Русі.

За його словами, "зло не життєздатне" і "система, в якій переважає зло, не може існувати".

"Якщо зло буде наростати, якщо воно витіснить добро з людського життя, тоді і настане кінець", - заявив голова РПЦ.

Московський патріарх переконаний, що "нестримне наростання" зла в людському суспільстві почнеться саме тоді, коли "точка зору, що ставить на одну дошку добро і зло, восторжествує в глобальному масштабі".

"І оскільки ми сьогодні знаходимося навіть уже не на початку цього процесу, а якийсь певний період часу пройдено, історія якась вже вичерпана, то як же Церкві про це не говорити, як же не бити у дзвони, як же не попереджати про те, що ми вступили на страшно небезпечну стежку самознищення? Якщо Церква про це не буде говорити, хто буде про це говорити?" - відзначив глава РПЦ.

До речі, через Україну між Путіним і главою РПЦ виникли розбіжності – аналітик.