ru ua

Нацгвардійці отримали чергову партію потужних українських бронетранспортерів

Нацгвардійці отримали чергову партію потужних українських бронетранспортерів Новий БТР-3ДА (Скріншот/YouTube/Державний концерн "Укроборонпром")

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем "Штурм-М"

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод" передало Національної гвардії України чергову партію БТР-3ДА. Про це йдеться на сайті концерну "Укроборонпром".

Зазначається, що перед цим ДП провело успішні приймально-здавальні випробування нової партії БТР, які були виготовлені в рамках державного оборонного замовлення для Нацгвардії.

Випробування були проведені в присутності представників замовника на одному з військових полігонів Київської області. Згідно з програмою, кожна бойова машина пройшла перевірку роботи всіх систем відповідно до конструкторської та експлуатаційної документації.

БТР-3ДА здійснили марш-кидок по дорогах цивільного призначення і бездоріжжю, долаючи перешкоди з окопів, шляхових мостів, танкових шляхів і надовб, після чого здійснили контрольне ураження цілей з штатного озброєння.

Відео: Нацгвардійці отримали нові БТРи (YouTube/Державний концерн "Укроборонпром")

За результатами приймально-здавальних випробувань, згідно з рішенням спеціальної комісії з представників замовника, партія БТР-3ДА була передана до складу Нацгвардії.

Додамо, що БТР-3ДА оснащений бойовим модулем "Штурм-М".

Нацгвардійці отримали чергову партію потужних українських бронетранспортерів

Фото: Характеристики "Штурму-М" (ukroboronprom.com.ua)

Раніше у мережі показали випробування нових бронемашин для українських військових.