ua en ru

Нацполиция дала несподіваний коментар у справі викраденої жінки в Києві

Нацполиция дала несподіваний коментар у справі викраденої жінки в Києві Кадр з відео викрадення жінки (YouTube/Aralexs Berline)

Виявилося, що жінку ніхто не викрадав

Національна поліція повідомила, що інцидент з жінкою, яку на очах у перехожих заштовхали в машину – спецоперація. Так вони прокоментували ситуацію "24 каналу".

"Інформація про викрадення людини не підтвердилася, це було затримання. Але поки слідство не розголошує жодних даних", - так сказано в повідомленні прес-служби Національної поліції України.

Нагадаємо, 18 листопада, у Києві, на вулиці Тичини викрали жінку. Це сталося на очах у численних перехожих. Жінка вигулювала собаку. Несподівано під'їхав автомобіль марки Hyundai і невідомі почали заштовхувати туди жінку. Перехожі намагалися їм перешкодити, але не впоралися. Собака, яку вигулювала жінка, залишилася на вулиці. Свідки події повідомили, що у жінки залишилася маленька дитина. Поліція оголосила план "Перехоплення".

Пізніше, в мережі з'явився відеозапис викрадення жінки у Києві, на проспекті Павла Тичини. Запис на своєму каналі в YouTube виклав користувач Aralexs Berline, який стверджує, що камера належить проекту "Безпечні Березняки".

Камера зафіксувала викрадачів, їх автомобіль, а також сам факт злочину. На відеозаписі видно, що автомобіль Hyundai деякий час стояв біля узбіччя, ймовірно чекаючи жінку.

На момент появи зловмисників, жінка знаходилася в магазині. Коли вона вийшла з магазину і попрямувала до пішохідного переходу, з автомобіля вискочив один чоловік, а другий підбіг з протилежного боку вулиці.

Удвох злочинці заштовхали жінку в автомобіль. Крім того, камера зафіксувала спробу кількох перехожих з'ясувати причину такого брутального ставлення до жінки. Вони підбігли до машини і спробували перешкодити зловмисникам, однак їм це не вдалося. Незабаром Hyundai зник з місця інциденту.

Крім того, один з очевидців заявив, що люди, які заштовхали жінку в автомобіль, були не викрадачами, а співробітниками правоохоронних органів.

До речі, мережу захопив благородний вчинок двох чоловіків у Львові.