ua en ru

Нацрада повідомила, наскільки зросла кількість українських пісень на радіо після введення квот

Нацрада повідомила, наскільки зросла кількість українських пісень на радіо після введення квот Фото: Радіо (pixabay.com/ru/users/igorovsyannykov)

Раніше було 18% українських пісень, які грали в нічний час

Після введення 30% квоти кількість українських пісень на радіо зросла вдвічі. Про це сьогодні під час брифінгу заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, передає кореспондент РБК-Україна.

"У порівнянні з 2015 роком кількість українських пісень зросла вдвічі. До листопада 2016 року, коли ще не заробили норми, у нас пісень (українських - ред.) було 18% і то переважно в нічний час", - заявив Артеменко.

За його словами, після введення 30% квоти, радіостанції транслюють в середньому 32% українських пісень, які звучать на протязі усього дня.

Нагадаємо, на початку жовтня 2017 року голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар стверджувала, українські радіокомпанії перевиконують план за квотами. На перший рік дії закону частка українського медіаконтенту повинна була складати не менше 25%, але вже зараз його частка складає 40%.

До речі, Нацради зафіксував 17 порушень квот україномовних пісень на радіо в 2017 році.