Названо найбільш привабливе місто для туристів

Середа 08 листопада 2017 14:15
Названо найбільш привабливе місто для туристів
Фото: Гонконг (pixabay.com/ru/users/ycchen)

Третій за відвідуваністю місто виявився Лондон

Названо місто, що став найпривабливішим для туристів в 2017 році. Згідно з даними компанії Euromonitor International, більше всього людей — 25,7 мільйона відвідали Гонконг.

У звіті зазначено, що на другому місці по відвідуваності у цьому році виявився Бангкок (23,3 мільйона туристів), а на третьому — Лондон (19,8 мільйона). Крім того, до першої десятки увійшли Сінгапур, Макао, Дубай, Париж, Нью-Йорк, Шеньчжень і Куала-Лумпур.

Сім міст з першої десятки знаходяться в Азії, два в Європі, один-у Північній Америці. Якщо говорити про всім рейтингу, 41 місто з Азії опинився в топ-100. У 2010 році в рейтингу було 34 міста з Азії, в 2025 буде 47, припускають автори доповіді.

Спеціальний адміністративний район Китаю Гонконг розташований на Ковлунском півострові, з заходу, півдня і сходу омивається Південно-Китайським морем. Його нинішню територію складають, власне, острів Гонконг, півострів Ковлун, Нові Території і прилеглі 262 острови

Euromonitor International – британська аналітична компанія. Рейтинг найбільш популярних міст складається щорічно протягом 10 років на підставі даних з 100 країн світу. Аналітики враховують дані про мандрівників, які провели в тому чи іншому місті більше 24 годин, незалежно від мети візиту.

Як раніше повідомлялося, актриса "Кварталу 95" показала свій розкішний будинок у Києві.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся