ru ua

Названа мінімальна сума коштів, яка необхідна українцям для подорожей у країни Європи

Названа мінімальна сума коштів, яка необхідна українцям для подорожей у країни Європи Опублікована карта грошових вимог ЄС (Колаж РБК-Україна)

Опублікована карта з інформацією про вимоги окремих країн до мінімальної суми грошей

В Україні створили сайт про правила безвізового режиму, який розповідає українцям якийсь мінімум засобів вони повинні мати для безпрепятственных подорожей по Європі. Відповідна інформація з'явилася на ресурсі "Подорожуй відповідально" ГО "Європа без бар'єрів".

На цьому сайті опублікована карта Європи, в якій зазначена інформація про вимоги окремих країн до мінімальної суми коштів, які необхідно мати з собою для перетину кордону. Також в карті вказані документи, які необхідно мати з собою.

altКарта з вимогами в країнах Європи (travel.europewb.org.ua)

На сайті повідомляється, що країни, про яких завантажена ця інформація, виділені яскравим зеленим кольором. Щоб дізнатися базову суму необхідних коштів для країни, потрібно клацнути на неї або на її назву на картці. Для отримання більш детальної інформації потрібно перейти за посиланням, яке також з'являється після кліка.

За інформацією цього сайту, у Франції норма - 32,50 євро в день для тих, хто має підтвердження наявності житла, і 120 євро, якщо немає підтвердження наявності житла. Німеччина вимагає - 45 євро в день, Італія – 269,60 євро на строк до 5 днів, Нідерланди - 34 євро. В Швейцарії треба 91 євро в день, а для студентів 27 євро.

Нагадаємо, кримчани почали масово оформляти біометричні паспорти.