Названо найпопулярніше слово 2016 року

STYLERLIFE        28.11.2016 - 18:55
Фото: "Ксенофобія" найпопулярніше слово (mambolook.com)
Фото: "Ксенофобія" найпопулярніше слово (mambolook.com)

Це слово привертало підвищену увагу протягом всього року

"Ксенофобію" визнано "словом 2016 року" творцями англійського тлумачного інтернет-словника Dictionary.com. Про це пише агентство ТАСС.

Як повідомили представники популярного онлайн-ресурсу, у році, що минає, користувачі сайту найчастіше цікавилися значенням саме цього слова.

За словами провідного співробітника Dictionary.com Джейн Соломон, перший різкий сплеск інтересу до цього слова відбувся в період 22-24 червня, коли у Великобританії проводився референдум з питання про вихід з ЄС. У ці дні кількість запитів на слово "ксенофобія" збільшилася відразу на 938%.

Через п'ять днів, 29 червня, це слово знову привернуло загальну увагу, оскільки президент США Барак Обама використав його, кажучи про Дональда Трампа. Діючий голова адміністрації заявив тоді, що риторика кандидата республіканців, образлива для багатьох груп населення, - це не просто популізм, а "шовінізм, або ксенофобія, або що ще гірше".

Творці тлумачного інтернет-словника Dictionary.com, які працюють у штаті Каліфорнія, спочатку визначали ксенофобію як "страх або ненависть до іноземців, представників інших культур або чужинцям". Нещодавно значення слова було розширено. Американські лінгвісти додали до цього визначення "страх або відраза до звичок, манери одягатися і культурних традицій людей, відмінним від наших власних".

Раніше Оксфордський словник назвав слово року.

 

Теги: словарь, мир
On Top