Названі найбагатші ректори українських вузів: топ мільйонерів

Названі найбагатші ректори українських вузів: топ мільйонерів
КПІ (фото: instagram.com/irina_karpenko)

"Верхівка" університетів їздить на елітних авто і живе у величезних квартирах

У 2017 році ректори найвідоміших університетів України примножили свій дохід і стали гривневими мільйонерами. Про це пише газета "Сьогодні".

Так, судячи з електронних декларацій керівників вузів, найвища зарплата виявилася у голови Харківського юридичного університету Василя Тація. За рік ректорства він заробив 1,2 млн грн (100 тис. в місяць). Крім того, він володіє дачею на узбережжі анексованої Феодосії.

Найбільш заповзятливим виявився керівник КПІ Михайло Згуровський, який заробив за рік більше двох мільйонів гривень. Крім того, він примножив і свої інтелектуальні багатства - задекларував 53 винаходи, що на три більше, ніж в 2016-му.

В арсеналі керівника Харківського національного університету Віля Бакірова колекція з 22 картин і одна бібліотека науково-художньої літератури. Ще одним зібранням книг на аналогічну тематику володіє президент Києво-Могилянської академії Андрій Мелешевич. Вартість бібліотеки він оцінює в 100 тис. грн.

Названі найбагатші ректори українських вузів: топ мільйонерів

Найбагатші ректори українських вузів (інфографіка: segodnya.ua)

Раніше Святослав Вакарчук виступив перед студентами Києво-Могилянської Академії.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся