Названі найкомфортніші для життя міста на Землі: дізнайтеся своє

Названі найкомфортніші для життя міста на Землі: дізнайтеся своє
Фото: Перт (pixabay.com/juhiking)

Стало відомо, які міста увійшли до рейтингу найзручніших

Штучний інтелект назвав найзручніші для життя міста. Список склали в компанії SAS за допомогою алгоритмів машинного навчання, передає avianews.com.

Лідером рейтингу став Західний Перт - один з районів четвертого за величиною міста Австралії.

Друге місце отримав район Роттердама Фейеноорд, третє - Нью-Йорк, четверте посів Санді Бей (Тасманія, Австралія), а п'ятірку лідерів замкнув Хебден Брідж (Великобританія).

На шостій позиції опинився Цюріх (Швейцарія), сьомий рядок зайняв Вудінвілл (штат Вашингтон, США).

Для складання рейтингу використовувались дані близько 150 000 населених пунктів в 193 країнах світу. Алгоритм машинного навчання проаналізував безліч вимірних критеріїв - від кліматичних показників і кількості проведених заходів до кількості дерев на вулицях та цін на певні продукти.

У SAS відзначили, що вибір, які критерії використовувати, робився в автоматичному режимі - аналітики тільки інтерпретували кількісні показники і характеристики.

Найкомфортніше місто світу визначався на основі восьми мета-критеріїв: "Ресторани і шопінг", "Вартість життя", "Безпека та інфраструктура", "Природа", "Культура", "Сім'я", "Освіта і кар'єра" та "Здоров'я" .

Для аналізу використовувалися не тільки результати вимірювань, а й суб'єктивні думки жителів і мандрівників. Відзначається, що всього було задіяно понад 1100 джерел даних, в тому числі соцмережі, геоданні, рейтинги міст, банки даних різних міжнародних організацій та інше.

В рамках проекту за допомогою конфігуратора можна визначити своє місто мрії. Для цього необхідно вказати значимість мета-критеріїв за п'ятибальною шкалою, вибравши хоча б три показника. Якщо кожен з них виставити на максимум, штучний інтелект обере Західний Перт.

SAS - найбільша в світі приватна IT-компанія, яка спеціалізується на розробці та продажу рішень і послуг в області бізнес-аналітики.

До речі, Україну назвали однією з найдешевших країн Європи.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся