ua en ru

Названо найпопулярніших українських політиків-блогерів у Facebook

Названо найпопулярніших українських політиків-блогерів у Facebook Фото: Один з найвідоміших політиків-блогерів

У першу двадцятку популярності увійшли лише п'ятеро політичних "важковаговиків"

Українським політикам далеко до Дональда Трампа, який, на думку преси, став президентом США багато в чому завдяки активності в соціальних мережах. Однак і українські політики давно зрозуміли можливості нових технологій і активно розширюють свою присутність в мережі. "Корреспондент" представив власний рейтинг політиків, складений виходячи з їх популярності в Facebook.

Одним з найбільш популярних політиків-блогерів в Україні є президент Петро Порошенко, однак навіть його випередив одіозний екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі. Третє місце поки займає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, любов якого до Facebook давно стала предметом жартів українців.

Названо найпопулярніших українських політиків-блогерів у Facebook

Фото: Рейтинг політиків-блогерів (1 десяток)

Змагаються в популярності і Юлія Тимошенко, Борис Колесніков і Олег Ляшко. У цій трійці першість поки що залишається за Борисом Колесніковим, у якого на початок року було 234 тисячі передплатників, тоді як у лідера радикалів – 216 тисяч, а у леді Ю – і зовсім 125 тисяч.

Названо найпопулярніших українських політиків-блогерів у Facebook

Фото: Рейтинг політиків-блогерів (2 десятка)

Журналісти помітили, що в першу двадцятку популярності увійшли лише п'ятеро політичних важковаговиків, при цьому Володимир Гройсман, Юрій Бірюков і Віталій Кличко поки що знаходяться в другій частині списку лідерів.

Нагадаємо, напередодні Саакашвілі в черговий раз висміяли в мережі за безглуздий стиль