ru ua

"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)

"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото) Фото: Свічка (pixabay.com/Comfreak)

Командир розповів про останні хвилини життя українського воїна

У Миргороді Полтавської області провели в останню путь загиблого в зоні АТО 27-річного бійця Олександра Зубченка. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Зубченко був добровольцем штурмового підрозділу батальйону "Волинь" Української добровольчої армії. Хлопець загинув 10 грудня під Мар'янкою Донецької області.

"Коли почався обстріл, Олександр зі своїм товаришем Віктором заскочив в бліндаж. Вони були не розлий вода. Так їх і знайшли поруч, загинули миттєво. У бліндаж потрапила 120-міліметрова міна. Олександр у свої двадцять з гаком зробив набагато більше, ніж хтось за своє життя. Не думав про себе, посади та гроші", - розповів перший командир тактичної групи "Волинь" УДА Роман Коваль.

"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)"Не думав про себе, посади та гроші": в Полтавській області провели в останню путь 27-річного бійця АТО (фото)

Фото: gazeta.ua.ua/Микола Марченко

Олександра Зубченка поховали на Алеї Героїв біля арматурного заводу. На похорон прийшли близькі, місцеві жителі, учасники АТО, волонтери та чиновники. У воїна залишилися батьки та молодша сестра.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі попрощалися з двома добровольцями АТО.

У Дніпрі біля моргу лікарні Мечникова попрощалися з двома загиблими бійцями Української добровольчої армії 27-річним Олександром Зубченко, позивний "Запал", та 25-річним Віктором Зельмановичем, позивний "Зеля".

Обидва бійці воювали у складі окремої тактичної групи "Волинь" і загинули 10 грудня під час виконання бойового завдання в Мар'їнці, підірвавшись на протипіхотній міні.

Олександр Зубченко народився в місті Миргород Полтавської області. Віктор Зельманович жив в селищі Доманівка Миколаївської області.

"Вони підірвалися на розтяжці. Це була протипіхотна міна. На жаль, хлопці не мали жодних шансів залишитися в живих. Із "Запалом" і "Зелею" я познайомився в 2017 році. Це були відважні, патріотичні, справедливі та сором'язливі хлопці", - розповів Госпітальєр з позивним "Кум".