"Не вистачало сміливості": Максакова вибачилася перед українцями і кримськими татарами

STYLER LIFE 12.10.2017 - 17:36
Скріншот: Марія Максакова (tsn.ua) Скріншот: Марія Максакова (tsn.ua)

Також Марія додала, що їй завжди подобалася Україна

Вдова вбитого російського депутата Дениса Вороненкова, екс-депутат Держдуми РФ Марія Максакова вибачилася перед українцями і кримськими татарами за те, що проголосувала за анексію Криму Росією. Про це повідомляє телеканал ATR.

Марія стверджує, що була проти анексії і за неї не голосувала. Але хто-то, за словами Максаковою, проголосував електронною карткою, яка належала їй.

"Мені не вистачило мужності проголосувати "проти", як це зробив Ілля Пономарьов, але я поїхала. Моя вина тільки в тому, що, приїхавши і побачивши свій голос, відданий "за", не відкликала його. Так, з мого боку, мабуть, не було геройства, але я і не була тим, хто це підтримав. Якщо ви хочете мою правову позицію у цьому питанні, то вона звучить так: Держдума не мала права взагалі голосувати за приєднання будь-якої території, оскільки в Конституції чітко прописаний механізм: необхідний всеросійський референдум. Раз Держдума пішла на порушення Конституції, то це голосування не легітимізували це дійство, а носило ідеологічний характер. Я з обурення втекла з цього жаху" - сказала екс-депутат.

Максакова вважає, що якщо всі російські політики надійшли хоча б так, як вона, картина була б зовсім іншою.

Максакова погодилася принести вибачення перед українцями і кримськими татарами.

"Може бути, я дійсно зробила недостатньо. Прошу вибачення за те, що тоді у мене не вистачило сміливості", − заявила вона.

Також Марія додала, що їй завжди подобалася Україна, а її покійний чоловік Денис Вороненков був українцем по материнській лінії. Крім того, Максакова похвалили українські правоохоронні органи, які розслідували вбивство Вороненкова.

Відео: Марія Максакова (facebook.com/atr.channel)

Нагадаємо, що Максакова розповіла цікаву деталь про вбивцю її чоловіка.