ru ua

"Не ігнорувати проблему!" Психолог пояснила, що робити, якщо вашу дитину дражнять у школі

"Не ігнорувати проблему!" Психолог пояснила, що робити, якщо вашу дитину дражнять у школі Ілюстративне фото (pixabay)

Експерт розповіла, як розпізнати, що дитина терпить знущання та образи з боку однолітків

Сімейний психолог Валентина Жук розповіла, як дізнатися про те, що дитина терпить образи і різноманітні знущання з боку однокласників і однолітків, а також, як діяти в такій ситуації. Про це передає видання ГолосUA.

"Найстрашніше, що діти часто мовчать про це, і ваше завдання: достукатися до свого чада, розговорити його і з'ясувати всі подробиці конфлікту. Дражнять зазвичай тих дітей, які відрізняються від більшості. Якщо дитина старанна, хоче вчитися або просто добре розуміє і тому завжди отримує гарні оцінки, то вона запросто може стати ізгоєм у своєму класі. Найбільше від так званих дражнилок страждають хлопчики", - повідомила експерт.

Вона пояснила, що у хлопчиків від початку закладено прагнення до лідерства, і тому йому важко буде зайняти таку позицію, якщо його постійно дражнять і ображають.

Також Валентина зазначила, що в школах лідером для учнів зазвичай стає той, хто вчиться посередньо або хуліганить, прогулює школу і показує іншим, що можна не робити домашніх завдань. Той, хто не робить як всі, не піддається закону більшості, стає ізгоєм.

"Найголовніше, що повинні зробити батьки: не ігнорувати проблему! Інакше дитина може замкнутися в собі, почати погано вчитися...Пояснити дитині, що на дражнилки треба реагувати спокійно. Адже чим гостріша реакція, тим більше його будуть дражнити", - повідомила психолог.

Нагадаємо, герої серіалу "Київ вдень і вночі" розповіли, як вони "косили" від школи.

Раніше експерт розповів, як боротися з поборами в школах.

Також повідомлялося, що Супрун розповіла про медичні довідки, необхідні дітям в школах.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: У скільки обійдеться перше вересня українським батькам