"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО

"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО
Фото: СЦКК (loga.gov.ua)

Уляна Супрун в Facebook підтримала українських воїнів

14 квітня Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров'я України поділилася на своїй сторінці в Facebook патріотичними плакатами з воїнами АТО. У підписі до нового фотопроекту #українськавесна "Козак мовчить, а все знає" вона розповіла, що кожен повинен пам'ятати про війну, подвиги героїв, що захищають українські кордони від агресії Російської Федерації і підтримала захисників.

"Антитерористична операція розпочалася у ці дні у квітні 2014 року. Сьогодні, зараз у цей день, наші хлопці та дівчата, чоловіки і жінки боронять цілісність і незалежність України від агресії Російської Федерації. Від обстрілів та куль ворога продовжують гинути наші військові, волонтери, цивільне населення та медики", — написала в.о. Міністра охорони здоров'я.

Вона додала, що подвиги захисників потрібно пам'ятати кожен день, і що своїми рішеннями, вчинками і вибором слід будувати країну.

"Варто пам’ятати про це кожного дня. Як би далеко ми не були від фронту. Не для того, щоби спакувати речі і поїхати на війну - впевнена, наші захисники впораються та приведуть Україну до перемоги. Просто зараз кожен українець, не завжди помічаючи цього, веде боротьбу з ворогом на своїй позиції. Своїми рішеннями, вчинками та вибором будувати кращу країну. Будувати спільну перемогу", — підсумувала Супрун.

"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО
 

Фото: Козак мовчить, а все знає (peredova.com/Andriy Pryymachenko)

Уляна Супрун вирішила підтримати бійців в день, коли 4 роки тому в.о. президента Олександр Турчинов оголосив про початок антитерористичної операції на Донбасі. До своєї пронизливої публікації вона прикріпила плакати Андрія Приймаченко.

"Не той козак, хто боїться собак": в мережі з'явилися плакати в підтримку воїнів АТО

Скриншот поста облікового запису facebook.com/ulanasuprun

Нагадаємо, що 14 квітня в Кам'янець-Подільському був з почестями похований Військовослужбовець, який вважався безвісти зниклим.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся