ru ua

"Не треба ховатися за спини": волонтер закликав протестувальників у Києві не згадувати армію

"Не треба ховатися за спини": волонтер закликав протестувальників у Києві не згадувати армію Фото: Українська армія (mil.gov.ua)

"Не треба закликати тих, хто воює і тих, хто зайнятий справою"

Відомий український волонтер Роман Доник звернувся до тих людей, які мітингують і роблять якісь заклики до армії. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Коли ми приїхали до десантників на навчання, на столі стояла чарка c шматком хліба на ній. Снайпера поминали нещодавно загиблого побратима. На другий день занять, мені подзвонили з іншої бригади з якою ми раніше займалися і сказали, що загинув командир взводу. Ми навесні з ними працювали по придушенню докучавшего ним кулемета. У них ще стояла потужна колонка і щоранку вони ставили сепарам гімн України. Убитий. Снайпером. У мене багато таких історій. Я просто не люблю ділитися ними. А потім я відкриваю фейсбук і бачу якісь звернення і заклики до армії", - написав волонтер.

Доник попросив не використовувати у своїх висловлюваннях тих, хто щодня ризикує життям.

"Мене починає трясти. Тіпати, як говориться. Подобається вам мітингувати - мітингуйте. Подобається вам протестувати - протестуйте. Але "сама, сама, сама". Не треба закликати тих, хто воює і тих, хто зайнятий справою. Не потрібно ховатися за їх спини. Не потрібно використовувати тих, хто щодня ризикує найдорожчим - своїм життям. Не потрібно намагатися забруднити тих, хто ціною свого життя, дає вам можливість хороводи в мирному Києві. Це підло. Це лячно. Це бридко", - написав Роман.

"Не треба ховатися за спини": волонтер закликав протестувальників у Києві не згадувати арміюСкріншот (facebook.com/skitalec)

Нагадаємо, що легендарна 95-а бригада святкує річницю створення: з'явилося яскраве відео.