ua en ru

"Не все купується і продається": у Києві назвуть сквер на честь Героя України, незважаючи на "палки в колесах"

"Не все купується і продається": у Києві назвуть сквер на честь Героя України, незважаючи на "палки в колесах" Фото: Герой України Максим Шаповал (gur.mil.gov.ua1)

Забудовник хотів побудувати на цьому місці висотний будинок

У Києві сквер, який знаходиться в Солом'янському районі, назвуть на честь Героя України Максима Шаповала. Про це на своїй Facebook-сторінці написав журналіст Роман Бочкала.

"У нас сьогодні важлива перемога. Вже майже остаточна. Ми домоглися її разом з мешканцями Солом'янського району. Є сквер за адресою проспект Повітрофлотський, 11/15. Жителі прилеглих будинків вирішили назвати його на честь загиблого Героя України Максима Шаповала. Макс жив неподалік, тут же на Солом'янці...Але намалювався забудовник, який вирішив вліпити замість скверу висотку. Команда "Стоп корупції" стала на захист скверу і пам'яті командира спецназу військової розвідки. Це стало для нас справою честі", - написав Бочкала.

Забудовник пропонував хабара для того, щоб побудувати на місці скверу висотку, але земельна комісія прийняла рішення розірвати договір оренди земельної ділянки.

"Забудовник виявився огидним мерзотником. Такий Собі Володимир Сільський. Іменами великими прикривається. В наш офіс приїжджав. Без запрошення. Хабара пропонував. Бравірував, що про все домовився з дружиною Героя...Він намагався підкупити навіть її. Тварюка. Там нічого святого. Тільки гроші. За які він купив право там будується. Але зламав зуби про порядних людей. Не все купується і не все продається. Земельна комісія прийняла рішення розірвати договір оренди земельної ділянки так званим інвестором компанією "Аргумент-ВР". Залишився останній крок - Київрада. Депутати повинні це рішення затвердити на сесії. Бути добру", - підсумував журналіст.

"Не все купується і продається": у Києві назвуть сквер на честь Героя України, незважаючи на "палки в колесах"Скріншот (facebook.com/bochkala)

Як раніше писав Styler, у Києві пропонують створити сквер імені Окуєвої.