ua en ru

"Не наближайтеся до чумного бараку": блогер розповіла про атмосферу ненависті в Росії

"Не наближайтеся до чумного бараку": блогер розповіла про атмосферу ненависті в Росії Колаж РБК-Україна

Сьогодні жити в РФ і залишатися психічно здоровим практично неможливо

Росія – це країна, де всі ненавидять всіх. Про це розповіла відома блогер Майя Тульчинська на своїй Facebook-сторінці.

"Колись давно, років N-дцять тому я багато зависала на форумах різної тематики. З науково-пізнавальною метою. Оскільки серед мого рафінованого, любовно селектированого кола спілкування спостерігалася нестача цілого ряду людських типів. Не було серед моїх друзів злісних ухильників від сплати аліментів, зоологічних антисемітів, безмозких утриманок на лабутенах... І ще багато кого не було. Для розширення знань про світ і усвідомлення суворої реальності форуми були мені дуже корисні", - почала свою розповідь блогер.

За її словами, це були форуми російських ресурсів, а "тусувалися там всі потроху, але переважно російські громадяни, звісно".

"І обговорювалися переважно російські проблеми і російські реалії", - додала Майя.

Блогер зазначила, що "після пари років систематичного читання цих дебатів я прийшла до висновку: Росія - це країна, де всі ненавидять усіх".

"Москвичі ненавидять понаїхавших і зневажають провінцію; понаїхавші зневажають провінцію ще більше, а москвичів з отриманими від бабусь квартирами ненавидять взагалі смертним боєм. Водії "мерседесів" ненавидять водіїв "жигулів", водії "жигулів" відповідають лютої взаємністю, а разом вони страшенно ненавидять пішоходів, і ті не залишаються в боргу", - написала Тульчинська.

"Не наближайтеся до чумного бараку": блогер розповіла про атмосферу ненависті в Росії

Скріншот поста (Facebook/Mayya Tulchinskaya)

"Працюючі мами ненавидять "клуш-домогосподарок", мами-домогосподарки ненавидять "стерв-кар'єристок", що кинули діточок на няню. Чайлдфрі ненавидять всіх дітей і всіх мам взагалі, а мами і тата готові четвертувати чайлдфрішників", - продовжує вона.

"Заміжні ненавидять і зневажають незаміжніх і розлучених, незаміжні і розлучені із задоволенням підсмажили б заміжніх на повільному вогні. Це вже не кажучи про те, як дружини і коханки ненавидять один одного взасос", - підкреслила блогер.

"Не наближайтеся до чумного бараку": блогер розповіла про атмосферу ненависті в Росії

Скріншот поста (Facebook/Mayya Tulchinskaya)

"Чоловіки ненавидять жінок, будь-яких: юних за те, що їм потрібні тільки гроші, тих, кому за тридцять - за те, що вони вторсировина і покидьки. Жінки ненавидять чоловіків і вважають, що від них ні користі, ні радості, але при цьому ті, у кого чоловіків немає (див. вище) люто ненавидять тих, у кого вони є. Зрілі ненавидять молодих, молоді ненавидять зрілих, і всі взагалі ненавидять кожного, хто з ними хоч на копійку не згоден", - зауважила Майя.

"Зауважте, це ми ще не добралися до питань національності та віросповідання. Всі перераховані вище категорії громадян цілком можуть бути однієї віри і з одним і тим ж записом у п'ятій графі. Лютій взаємній ненависті це не заважає, конфлікт інтересів завжди знайдеться", - підкреслила Тульчинська.

За її словами, вона пішла з цих форумів і вже років десять не ходить туди, бо зрозуміла, що ця "атмосфера тотальної ненависті токсична і заразна, з метою збереження здорової психіки потрібно себе від цього захистити".

"А тепер увага! Це було більше десяти років тому! Коли нібито ніщо не віщувало. Ніякої війни ще не було не тільки в Україні, її не було ще у Грузії. Розмов про повернення Аляски в рідну гавань ще уявити було неможливо. Заборони фільмів та вистав з ідеологічних міркувань, роздавлені бульдозером продукти, дитячі коляски у вигляді танків - всього цього ще не було. А тотальна, всепроникна, липка і смердюча ненависть всіх до всіх вже була", - додала вона.

"Не наближайтеся до чумного бараку": блогер розповіла про атмосферу ненависті в Росії

Скріншот поста (Facebook/Mayya Tulchinskaya)

"От тепер подумайте, чи можна зараз жити там і зберегти психічне здоров'я? Чи можливо не здуріти від того, що там відбувається і який порядок денний нав'язується? По-моєму, це з області фантастики. Тому давно пора перестати їх читати, серйозно обговорювати, тим більше - ходити на якісь їхні концерти/творчі зустрічі/інші мізкопромивання. Дотримуйтесь гігієни та профілактики, не наближайтеся до чумного бараку, це небезпечно для вашого здоров'я!" - резюмувала Тульчинська.

Раніше львівська продавщиця обурила соцмережі.