ua en ru

"Не ховався за спини": в Сумській області поховали героя АТО

"Не ховався за спини": в Сумській області поховали героя АТО Поховання/Кадры из видео YouTube-канала "5 Канал"

"Я на посту, передзвоню потім", - останнє, що почули від Олексія рідні

У Тростянці Сумської області поховали 35-річного десантника Олексія Оріховського. Боєць 25-ї повітряно-десантної бригади загинув в зоні АТО, поблизу Авдіївки, 21 грудня. Про таке повідомляє "5 Канал".

В перший рік війни вирушивши на Схід добровольцем, згодом підписав контракт в ЗСУ та став командиром відділення роти вогневої підтримки у парашутно-десантному батальйоні. Герой загинув, у нього залишилися матір та брат.

"Не ховався за спини": в Сумській області поховали героя АТО"Не ховався за спини": в Сумській області поховали героя АТО

Похорони бійця АТО Олексія Оріховського/Кадри з відео YouTube-каналу 5 Канал

"19-го з ним мама балакала, але він сказав "Мам, я на посту, передзвоню потім". Але до 8 мама працювала, не додзвонилась, а з ночі прийшла – сказали, що загинув", - розказує родичка Олексія Катерина Кудря.

Побратими, які приїхали на похорон, згадували про Оріховського.

Відео: Бійця АТО провели в останню путь (YouTube/5 Канал)

"Зарекомендував себе таким підготовленим вже на той час військовослужбовцем, не ховався за спини, завжди хотів десь виконувати завдання в гарячих точках. В мене завжди його посмішка, він завжди з посмішкою, тобто завжди веселий", - каже війський Павло Гаврилов.

Нагадаємо, що стало відомо ім’я бійця, який загинув під ворожим мінометним обстрілом.