ua en ru

"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)

"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО) Фото: Солдат (facebook.com/28brigade)

Меморіальна дошка герою АТО Олександру Третьяку була відкрита в школі Дніпра №5

3 квітня 2017 року, під час антитерористичної операції на Донбасі загинув боєць 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Олександр Третяк. Через рік у дніпровській школі №5 відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому герою. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Повідомляється, що Олександр Третяк одним з перших увійшов до лав української армії для захисту рідних земель. Навіть після демобілізації боєць вирішив повернутися на передову і продовжив опір. Вшанувати пам'ять бійця прийшли його близькі, родина та друзі, а також учні школи. Мати загиблого, Тетяна Третяк, згадує: син завжди любив рідну школу.

"Було б чудово, якби всі ці заходи були для нього живого. Але він не зміг вийти з цієї війни. У 2014-му він у перших рядах пішов. Він любив життя, любив школу, завжди підтримував з нею зв'язок. Приходив і на 9 Травня. Тепер ми вдячні колективу школи, що не забувають. Думаю, це стосується не тільки Саші, але і всіх героїв", — сказала мати загиблого героя.

"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)"Не зміг вийти з цієї війни": у школі Дніпра встановили меморіальну дошку герою АТО (ФОТО)

Фото: (dv-gazeta.info)

Повідомляється, що колишній учень середньої освітньої школи закінчив навчання в 2007 році, після чого пішов вчитися в машинобудівну галузь. Через рік після закінчення школи був призваний в українську армію. Службу ніс у рядах військової частини №3036 на посаді стрільця у званні старшого солдата. У 2014 році після мобілізації служив у 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади. У період АТО брав участь у бою за Луганський аеропорт, і в інших гарячих точках збройного конфлікту.

Після демобілізації Олександр знову повернувся в десантні війська. З 2016 року боєць служив у 81-й аеромобільній бригаді на посаді гранатометника. Загинув Олександр Третяк 3 квітня 2017 року від мінно-вибухової травми під час виконання завдання.

"Позиція Дніпровської міської ради, як і кожного громадянина, така: ні один загиблий воїн України не буде забутий. Зараз у навчальних закладах Дніпра встановлено вже 32 меморіальні дошки", — повідомив представник департаменту гуманітарної політики міськради Владислав Полушкін.

Нагадаємо, що нещодавно в Новоушицькому районі Хмельницької області попрощалися із загиблим на Донбасі військовослужбовцям Костянтином Паршенко.

Відео: video.rbc.ua