"Не повернули ні медалі": російські спортсмени, що попалися на допінгу, проігнорували рішення МОК

STYLERLIFE        30.10.2016 - 09:35
Фото: Медалі Олімпійських ігор у Пекіні-2012 (megabook.ru)
Фото: Медалі Олімпійських ігор у Пекіні-2012 (megabook.ru)

У російському олімпійському комітеті поскаржилися на безвідповідальність спортсменів

Російські призери Олімпійських ігор 2008-2012 років, яких Міжнародний олімпійським комітетом (МОК) після повторної перевірки допінг-проб, не повернули жодної нагороди. Це визнали в Олімпійському комітеті Росії.

"Процес повернення медалей у нас абсолютно не налагоджено. І у нас немає інформації про те, що хоча б одна олімпійська нагорода вже повернута. У нас в країні не той рівень свідомості. Ми звертаємося до Всеросійської федерації легкої атлетики, і до Федерації важкої атлетики Росії, щоб вони надали нам усіляке сприяння", - заявила в інтерв'ю ТАРС керівник правового управління Олімпійського комітету Росії Олександра Брілліантова.

Зазначимо, що протягом трьох останніх місяців Міжнародний олімпійський комітет позбавив збірну Росії семи медалей Ігор-2008. У числі постраждалих виявилася стрибунка у висоту Анна Чічерова, метальниця списа Марія Абакумова, бігунки Тетяна Фирова і Анастасія Капачинская та інші.

Також були анульовані результати володаря золота Олімпіади-2012 метальниці молота Тетяни Лисенко, срібла – штовхачки ядра Євгенії Колодко і важкоатлета Апті Аухадова).

Повернення медалей зазначених спортсменів МОК поклав на Олімпійський комітет Росії.

Раніше російська тенісистка Марія Шарапова зізналася, що спортмени її країни приймають допінг, як аспірин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся