"Не повернули ні медалі": російські спортсмени, що попалися на допінгу, проігнорували рішення МОК

STYLERLIFE        30.10.2016 - 09:35
Фото: Медалі Олімпійських ігор у Пекіні-2012 (megabook.ru)
Фото: Медалі Олімпійських ігор у Пекіні-2012 (megabook.ru)

У російському олімпійському комітеті поскаржилися на безвідповідальність спортсменів

Російські призери Олімпійських ігор 2008-2012 років, яких Міжнародний олімпійським комітетом (МОК) після повторної перевірки допінг-проб, не повернули жодної нагороди. Це визнали в Олімпійському комітеті Росії.

"Процес повернення медалей у нас абсолютно не налагоджено. І у нас немає інформації про те, що хоча б одна олімпійська нагорода вже повернута. У нас в країні не той рівень свідомості. Ми звертаємося до Всеросійської федерації легкої атлетики, і до Федерації важкої атлетики Росії, щоб вони надали нам усіляке сприяння", - заявила в інтерв'ю ТАРС керівник правового управління Олімпійського комітету Росії Олександра Брілліантова.

Зазначимо, що протягом трьох останніх місяців Міжнародний олімпійський комітет позбавив збірну Росії семи медалей Ігор-2008. У числі постраждалих виявилася стрибунка у висоту Анна Чічерова, метальниця списа Марія Абакумова, бігунки Тетяна Фирова і Анастасія Капачинская та інші.

Також були анульовані результати володаря золота Олімпіади-2012 метальниці молота Тетяни Лисенко, срібла – штовхачки ядра Євгенії Колодко і важкоатлета Апті Аухадова).

Повернення медалей зазначених спортсменів МОК поклав на Олімпійський комітет Росії.

Раніше російська тенісистка Марія Шарапова зізналася, що спортмени її країни приймають допінг, як аспірин.

On Top