ua en ru

"Не витрачай! Жертвуй!": активісти просять допомогти українським розвідникам на Донбасі

"Не витрачай! Жертвуй!": активісти просять допомогти українським розвідникам на Донбасі Розвідники (фото: flickr.com/ministryofdefenceua)

Для повної суми на важливий для воїнів пристрій не вистачає зовсім трохи

Активісти та волонтери просять українців допомогти розвідникам, які воюють проти російського агресора на Донбасі. Про це на своїй Facebook-сторінці пише Дмитро Яремчук.

"Браття і сестри! Ось таке фото я отримав вчора з фронту. Життя триває, точиться війна. Мінські домовленості - це телевізійний міф. Кожен день загрожує смертю доблесним українським солдатам", - написав він.

"Не витрачай! Жертвуй!": активісти просять допомогти українським розвідникам на Донбасі

Скріншот поста (Facebook/Дмитро Яремчук)

На сьогоднішній день триває збір коштів на придбання камери відеоспостереження для підрозділу "КОТИ".

"Це розвідники, які зараз на лінії фронту воюють наполегливо і результативно. Камера дуже необхідна, замінює двох бійців при спостереженні супротивника", - зазначив активіст.

За його словами, є вже 62% необхідної суми.

Крім того, є людина в США, яка придбає камеру і за свій рахунок перешле її в Україну.

"Хотілося б доставити камеру "котам" до Дня святого апостола Андрія Первозванного. Не витрачай! Жертвуй!" - закликав Дмитро.

Картка Приватбанку: 5168 7555 0309 9497 (Яремчук Дмитро Євгенович).

Зазначимо, що на фото показаний снаряд 82-го калібру. Хвостовик снаряда влазить і в асфальт, і у бетон. Овальна форма самої міни направляє вибуховий потік перпендикулярно осі міни в момент детонації.

"У нас в 2015 році прилетіла 120-ка у двір, у бруківці була маленька ямочка, з якої визирав хвостовик. Тоді загинули два моїх побратима, третій став інвалідом", - розповів один з АТОшників.

До речі, Головний військовий клінічний госпіталь в Києві прибули нові тяжкопоранені бійці АТО, яким необхідна термінова допомога.

"Не витрачай! Жертвуй!": активісти просять допомогти українським розвідникам на Донбасі

Поранені військові (фото: facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Крім того, пораненим солдатам потрібні одноразові пелюшки, кава, чай, цукор, сир, ковбаса, вода, соки, серветки, рушники, "мильнобрильне". З одягу - спортивні костюми, футболки, білизна, куртки.