ru ua

"Не знали маму": односельці загиблої в Італії українки розповіли про її дітей

"Не знали маму": односельці загиблої в Італії українки розповіли про її дітей Колаж РБК-Україна

31-річну українку знайшли мертвою в Неаполі

У мережі розповіли про загиблу в Італії українці Оксані Яцків. Про це передає видання nova.te.ua.

Зараз українські заробітчани в Італії збирають кошти, щоб доставити тіло загиблої додому.

Повідомляється, що Оксана Яцків нелегально працювала в Італії близько двох років, а дітей залишила в Україні на виховання родичів.

"Не знали маму": односельці загиблої в Італії українки розповіли про її дітейФото: Оксана Яцків (Facebook, Українці в Італії)

Журналісти, посилаючись на інформацію із соцмереж, повідомили, що Оксану знайшли сильно побитою, але живою – вона померла по дорозі в лікарню. Відзначається, що двох своїх дітей дівчина залишила в Україні на родичів. 9-річний син від першого шлюбу живе біля прабабусі у селі Горигляды Тернопільської області. Трирічна дочка Оксани від другого шлюбу живе з родиною батька в селищі Вербка.

Будинок Оксани в Коропці стоїть порожнім.

Мешканці рідного селища Оксани вражені звісткою про її загибелі.

"Ми не знаємо, що спонукало Оксану покинути таких маленьких дітей одних і відправитися за кордон, але всі ці роки вони не знали мами, а тепер залишилися сиротами. Ніхто ніде не захищений від нещастя, але наші люди за кордоном зовсім нікому не потрібні. Шкода, що українці і далі змушені шукати кращої долі за кордоном, і нічого не змінилося після Майдану", - кажуть місцеві жителі.

Нагадаємо, що в Італії виявили мертвою 31-річну українку.