ua en ru

"Непорозуміння": журналіст з РФ розкритикував українців, які підтримують "русский мир"

"Непорозуміння": журналіст з РФ розкритикував українців, які підтримують "русский мир" Колаж РБК-Україна

Він згадав історію гітлерівської Німеччини

Російський журналіст Олександр Тверськой розкритикував українців, які підтримують "русский мир". Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст вирішив показати події в Україні на прикладі історичної аналогії. Тверськой згадав історію гітлерівської Німеччини.

Тверськой закликав своїх передплатників уявити собі єврея в гітлерівській Німеччині або в окупованій будь-якій країні Рейхом, який говорить, що розповіді про Голокост перебільшені, а німці йому брати, та й народи - єдині.

"Так і євреї самі багато в чому винні. І взагалі всі ці негаразди, які доставляють незручності простим людям, влаштували підступні політики, а двері його дому завжди відкриті для німецьких гостей. А ще єврей додає, уявіть, що немає ніякого самобутнього народу ізраїлевого, немає ніякої унікальної культури і найдавнішої історії, так і іврит - це ні те, ні се...так, діалект і не більше. І краще я буду говорити по-німецьки - додає єврей", - пише Олександр.

За його словами, так само сьогодні виглядає українець, який чекає російський світ, не помічає війну або вважає її цивільної, сумнівається в геноцид-Голодомор і кличе в свої міста танки братів-росіян, "які наведуть порядок і нарешті відбудеться воссоедение одного народу".

"А ще українець додає, уявіть, що мова його, країна його, культура його - це непорозуміння, за великим рахунком. І краще він буде говорити по-російськи, а вчити/знати свою мову не буде. Спеціально. І виховувати дітей своїх теж на ньому не стане", - каже журналіст.

"Чому я це пишу? З величезним жалем довелося мені чути таке тут від різних людей. Не від більшості, не від кожного, але є таке, є. Існує. В голові укласти це не можу", - додав Тверськой, який нещодавно побував в Україні.

"Непорозуміння": журналіст з РФ розкритикував українців, які підтримують "русский мир"

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на такі зауваження журналіста.

"Непорозуміння": журналіст з РФ розкритикував українців, які підтримують "русский мир"

Скріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що Олександр Тверськой розповів, як йому живеться в Україні, і поділився своїми подальшими планами.