ua en ru

Німецький провайдер заблокував опозиційну "Нову газету" за анонімки

12:25 12.01.2016 Вт
1 мин
Аноніму не сподобалася стаття про хабарі, розміщена на російському ресурсі
Німецький провайдер заблокував опозиційну "Нову газету" за анонімки Фото: Російське видання заблоковано через скарги аноніма

Німецький хостинг-провайдер Hetzner заблокував сайт "Нової газети в Петербурзі". Про це повідомляється на головній сторінці видання.

"Сайт петербурзької "Нової газети" заблокований 11 січня 2016 року о 18:30 за скаргою невстановленого користувача. Для того, щоб закрити доступ до ЗМІ найбільшому хостеру Рунета - німецької компанії Hetzner.de не треба було ні вердикту суду, ні рішення наглядових органів. Виявилось досить "анонімки", - повідомляє "Нова газета".

Німецький провайдер заблокував опозиційну "Нову газету" за анонімки

Фото: Скріншот сайту "Нової газети"

Невдоволення аноніма викликала публікація статті про хабарі. Зараз матеріал доступний в кеші пошукових систем Google, Mail.Ru, Bing.

Німецький провайдер заблокував опозиційну "Нову газету" за анонімки

Фото: Скріншот публікації, викликала невдоволення аноніма

До речі, соцмережі висміяли новину LifeNews про крадіжку сумки за 300 тис рублів у прибиральниці "Газпрому".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: