ua en ru

Нещасний випадок на ж/д під Києвом: з'явилися деталі події

Нещасний випадок на ж/д під Києвом: з'явилися деталі події Фото: РБК-Україна Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/amputirovalo-obe-nogi-kievom-rabotniki-zh-1524046295.html

Інцидент стався 14 квітня

У Боярці Київської області на ж/д станції стався нещасний випадок, в результаті якого член Спілки художників України, 63-річний Сергій Галчанский втратив обидві ноги. Потерпілий повертався додому в Київ, повідомляють "Вести".

Чоловік відвідував могили рідних на кладовищі в Боярці. За словами його дочки Анастасії, він повертався додому в Київ близько 14:30. На пероні було багато людей, які чекають електричку. Чоловік упав між пероном та вагоном, а ноги потрапили на рейки.

"За словами свідків, ніхто з персоналу станції не відреагував, і рух поїздів не припинявся, після чого проїхало ще два поїзди, хоча люди подавали сигнали і кричали про те, що сталася трагедія. Небайдужа жінка спустилася до нього, щоб чимось накрити тіло, і виявила, що він живий", – розповіла Анастасія.

Зараз Сергій знаходиться в київській лікарні. Йому ампутували обидві ноги нижче коліна, стан його зараз дуже важкий.

Першу допомогу потерпілому надала викладач музичної школи в Боярці Наталія Прокопчук. Вона перев'язала чоловікові ноги джгутами.

"Не без бою вдалося випросити покривало. Нас було три жінки. Я спустилася до жертви, а дві шукали і подавали всілякі імпровізовані джгути, рукавички, воду. Завдяки їм збіглися працівники в помаранчевих жилетах, перенесли чоловіка на безпечну відстань, перезатянули джгути, щоб зупинити кровотечу. Ми привели його до тями, дочекалися парамедиків. Під час реанімації переїзд був весь час відкритий, і я втискалася в паркан, обіймаючи однією рукою голову дядька Сергія, щоб йому не було страшно, коли в метрі від нас мчали товарняки", – розповіла вона.

В "Укрзалізниці" зараз проводять службове розслідування, а за фактом НП в Києво-Святошинському районі порушено кримінальну виробництво.

"Ситуація неоднозначна. У той час в електричку сідали 40 чоловік і 20 виходили на станції. Як так могло вийти, що ніхто з них відразу, до руху електрички, не підняв шум і не привернув увагу співробітників станції, мені незрозуміло. Адже в кожному вагоні є екстрена зв'язок з машиністом електропотягу. Це дика ситуація", — розповідає директор департаменту охорони праці та промислової безпеки "Укрзалізниці" Валерій Сусленко.

За його словами, машиніст електрички, яка почала рух, коли на шляхах знаходився чоловік, не бачила потерпілого.

Нагадаємо, під Києвом працівники ж/д станції не допомогли людині, що потрапила під поїзд.

Очевидці події випрошували на станції покривало, щоб накрити потерпілого. Тоді з'ясувалося, що чоловік ще живий.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні