Нестабільний стан дітей: експерти розповіли, як справлятися з агресією в школах
Один психолог не в змозі впоратися з усіма учнями в школі, де він працює
В українських школах не вистачає досвідчених і кваліфікованих психологів, які проводили б з учнями якісну роботу. Щоб допомогти виявити можливі проблеми, батьки повинні самі вчасно реагувати на прояви агресії у дитини. Про це повідомляє ТСН.
Скріншоти відео (youtube.com/ТСН)
У школі зазвичай працює один психолог. Він має таке навантаження, через яке не може якісно виконувати роботу, йдеться в сюжеті. Тому, якщо є сигнал, що дитина психічно нестабільна, про це відразу потрібно повідомляти фахівця.
Відео: youtube.com/ТСН
"Тоді це вже не психолог, а психіатр займається. Тоді вже виступає медицина. І тоді медицина повинна ці випадки відстежувати і з'ясовувати, чи може дитина бути в колективі, або цій дитині шкодять ці речі", - розповіла експерт.
Скріншот відео (youtube.com/ТСН)
Психолог Катерина Гольцберг пояснила, що за заробітну плату, яку отримують фахівці в школах, ніхто працювати не захоче.
"Досвідчений психолог при такому навантаженні в школу не піде, якщо людина на цей момент може заробляти приватно від 300 гривень на годину, то це неадекватна ціна на роботу. За одну ставку вчитель проводить 18 годин, психолог повинен на цю ставку 40 годин на тиждень перебувати в школі", - сказала вона.
Нагадаємо, хлопчик, який напав на вчительку, ймовірно раніше мав проблеми. З'ясувалося, що він малював дивні криваві малюнки.
Також повідомлялося, що у Львові скандал через щоденника з пам'яткою від страхової компанії, де зазначено, що у разі смерті дитини батьки отримають 1000 гривень від поліса.
Також ми писали, що робити дітям, яким забороняється відвідувати школи і дитячі сади через відсутність вакцинації.
Рекомендуємо до перегляду:
Відео: Як діти зустрічають початок навчального року