ru ua

"Немає жодних умов": батьки скаржаться на умови в лікарнях Кропивницького

"Немає жодних умов": батьки скаржаться на умови в лікарнях Кропивницького Фото: поліклініка (facebook.com/DVisti)

Люди починають займати чергу з 7:00 ранку

Батьки, які готують дітей до вступу в школу і дитячі сади, скаржаться на величезні черги і погану організацію медичних оглядів в Кропивницькому. Про це повідомляє "ТСН".

"Там немає абсолютно ніяких умов. Плюс черги і втрата часу через це. Про це ніхто не думає", - сказала відвідувачка поліклініки Інна Тильнова.

Слід уточнити, що дівчина прийшла в медустанову без родичів, тому пройти всіх лікарів за день не змогла. Як показує практика, похід в поліклініку з близькими може скоротити час в установі приблизно в два рази.

Більше того, журналісти розповіли, що за право бути першим у черзі, люди мало не б'ються, а керівник поліклініки це пояснює досить просто: для електронної черги потрібні комп'ютери.

"Потрібні можливості, щоб були у всіх комп'ютери. Коли ми прораховували в минулому році, це було майже 4,5 мільйона тільки на дитячу поліклініку", - сказав Микола Макеєнко.

В той же час сама міністр охорони здоров'я Уляна Супрун стверджує, що обговорить ситуацію на найближчій селекторній нараді.

До речі, відома телеведуча Маша Єфросиніна, яка їздить містами України з майстер-класами для жінок "Ти у себе одна", попала в лікарню з гострими болями в животі

У Луцьку Маші Єфросиніній раптово стало погано. Вона повідомила, що у неї скрутило живіт й усі ознаки вказували на апендицит. Для того, щоб отримати допомогу медиків, Єфросиніна вирушила в звичайну державну лікарню Луцька, де її зачарували місцеві хірурги.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів (video.rbc.ua)