ua en ru

"Немає як би війни": мешканці окупованого Донецька розповіли, чим запам'ятався 2017 рік

"Немає як би війни": мешканці окупованого Донецька розповіли, чим запам'ятався 2017 рік Фото: Донецьк (Andrew Butko/wikimedia.org)

Люди кажуть, що стало складніше, але вони продовжують жити звичайним життям

Жителі Донецька розповіли, що рік, що минає запам'ятався деяким великими проблемами, а комусь простими радощами. Таку думку люди висловили в опитуванні "Радіо Свобода", пише 112.ua.

Один з респондентів зазначив, що чим далі, тим проблеми складніше. Однак місцева жителька вважає, що життя стало трохи краще, тому що стало не так страшно жити, "немає як би війни". 2017 рік запам'ятався їй радістю, яку приносить родині взрослеющий дитина. Жінка додала, що, якби закінчилася війна, стало б ще краще.

Інша мешканка Донецька зазначила, що в році, що минає було як хороше, так і погане. Вона додала, що краще б не стріляли і було побільше гарного.

Однією жінка, що минає запам'ятався виключно бідами і горем.

У кого-то сталися звичайні радості: онукові виповнилося сім років, і він пішов в школу, старший син зробив пропозицію дівчині, а середній - готується стати татом.

Раніше волонтер розповів, в яких умовах навчаються школярі на Донбасі.

За словами волонтера, бойові дії змусили дітей вчитися в класах, де вікна закладені мішками з піском.

"Звичайний клас в Мар'їнській школі. Мішки з піском на вікнах від осколків снарядів на випадок обстрілу і... Квіти для краси", - написав він.

"Вони знімають самі розтяжки в посадці, а по техніці безпеки з мінами заткнуть за пояс будь-якого МНСника і початківця сапера ЗСУ", - розповів Златкін.