Невдалий мільйонер: в Одесі затриманий шахрай, який знімав гроші з чужого рахунку
Одеські поліцейські затримали афериста, який намагався зняти велику суму з чужого депозиту. Шахрай незаконно отримав доступ до рахунку, на якому зберігалося 1,5 млн гривень
Підозрюваний незаконним шляхом отримав доступ до 1,5 млн грн чужих коштів і хотів їх привласнити.
За інформацією УНІАН, у регіональне управління захисту економіки ГУ Нацполиции в Одесі завадили оперативники шахраєві зняти з чужого депозиту 1,5 млн грн.
Оперативники встановили, що зловмисник надав працівникам установи довіреність на користування та розпорядження рахунками іншої особи. Крім того, встановлено, що бланк поданого документа був викрадений торік.
Приморським відділом поліції ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України.
В ході проведеної спецоперації поліцейські затримали шахрая у відділенні банку.
"Чоловік зняв з рахунку понад 20 тис. грн та 1,9 тис. дол", - зазначили в управлінні.
Поліцейські вилучили грошові кошти та підроблені документи. Зловмисник затриманий, йому висунуто звинувачення у порушенні кримінального законодавства за статтею 208.
Читайте також: у Москві міняють "криваві" гроші, вкрадені з банкоматів "ДНР" і "ЛНР".