"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії

"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії
Фото: Вишній Волочек (youtube.comEugene Zhulkov)

Публіцист відвідав російський місто Вишній Волочек

Російський блогер Ілля Варламов побував у місті Вишній Волочек і продемонстрував у своєму ЖЖ всі "жахи життя" в ньому. Публіцист назвав місто "макетом Росії", хоча бував тут не вперше.

"За півроку тут майже нічого не змінилося. Дивно, але навіть час року ніяк не вплинув на сприйняття. Зазвичай осінь називають "невдалим часом", але у випадку з Волочком будь що – невдале. Площа Вишнього Волочка в 317 133 рази менше площі Росії, але те, що відбувається в ньому можна екстраполювати на всю країну. Запрошую вас подивитися на цей макет Росії", - написав Варламов.

"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку РосіїФото: З асфальтом в місті проблема (varlamov.ru)

За словами блогера, в місті неможливо пересуватися без гумових чобіт.

"Місто недоглянуте і неохайне. Типовий елемент благоустрою – це дерев'яні містки, щоб не топати по бруду", - написав він.

У місті переважають дерев'яні будівлі, але на них дивитися дуже "боляче". Всі вони застарілі й страшні.

"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку РосіїФото: Стандартний вигляд центральної вулиці (varlamov.ru)

2В такому місті багато погодилися б жити! Уявіть: ви живете недалеко від Москви, в таких гарних місцях. Тут могли б зупинятися туристи, але нічого цього немає і не буде", - підсумував блогер.


"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії"Неймовірна розруха": відомий блогер показав, як живуть люди в маленькому містечку Росії
 

Фото: Вишній Волочек (varlamov.ru)

Як раніше повідомлялося, соцмережа потішив інцидент за кадром з пропагандистом ростб.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся