ua en ru

"Неможливе – можливо": сержант харківської поліції прийшов в себе після п'яти місяців коми

"Неможливе – можливо": сержант харківської поліції прийшов в себе після п'яти місяців коми Кадр з відео з Василем Марковичем (YouTube/Вікна-новини)

Бандитів, які напали на поліцейського - знайшли

Сержант патрульної поліції Харкова і учасник АТО 24-річний Василь Маркович прокинувся від п'ятимісячної коми і розпочав курс реабілітації. Історію Марковича розповів журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Майже рік тому, на початку грудня 2016 року Василь Маркович постраждав від рук грабіжників. Сержант поліції повертався додому пізно вночі на вулицю Танкопія в Харкові.

Біля під'їзду будинку, де Маркович орендував квартиру, на нього напало двоє бандитів. Вони оглушили хлопця і зняли з нього все цінне – наручний годинник, куртку, а з кишень вигребли 400 гривень. Після, один з грабіжників став на голову, непритомного хлопця, і почав по ній стрибати. Всього Маркович отримав одинадцять ударів в скроневу частку. Напад було знято на відеокамеру.

Василь Маркович пролежав роздягнений 5 годин на снігу і тільки вранці двоє хлопців перенесли потерпілого в під'їзд. Швидку допомогу йому так і не викликали, вважаючи, що Маркович п'яний. І тільки сусід, який упізнав у хлопці нового мешканця будинку, викликав лікарів.

Після всього пережитого, Маркович впав у кому. Лікарі Харківської лікарні зробили для постраждалого все, що могли. У Василя виявили ураження великих ділянок головного мозку. Медики не давали ніяких прогнозів. Від сержанта поліції пішла дружина – вона перестала вірити в його одужання.

"Поліція почала розшук нелюдів, та хіба можна їх знайти, облич не було видно... Шансів не було. Від Василя пішла дружина - вона втратила віру. Залишилися батьки - селяни з Полтавської області, брат, із Закарпатської області приїхала чергувати в лікарні бабуся. Постійно стала провідувати перебувавшого у комі Василя його товариш по службі поліцейська Ірина Гончаренко. Лікарі Харківської клінічної лікарні зробили все, що могли, з ним працювала лікар-реабілітолог Наталія Шевченко. Але становище Василя здавалося безнадійним навіть фахівцям. Чотири місяці в комі - поразка великих ділянок головного мозку", - розповів про трагедію Юрій Бутусов.

Керівництво МВС і Нацполиции разом з небайдужими людьми змогли відправити Марковича в Швейцарію, де його прийняла спеціалізована клініка. І після 5 місяців у комі, Василь Маркович прийшов в себе. Зараз він заново вчиться ходити і говорити. На даний момент, він пересувається за допомогою інвалідного візка.

"В таких умовах кожен день на рахунку, адже за час коми сили і життя крапля за краплею йдуть з людини. Однак керівництво МВС і Нацполиции Марковича не кинуло, і знайшлися люди, які відправили Марковича на лікування за кордон. Незважаючи на важкий стан, сержанта прийняла спеціалізована клініка в Швейцарії. Швейцарські лікарі відпрацювали на славу.

І сталося диво. Василь Маркович після п'яти місяців коми прийшов до тями! Той, хто знає, що таке коматозний стан розуміє, що таке прийти в себе через п'ять місяців! І тепер Василь знову насилу повертається до життя. Зараз він пересувається на візку. Намагається навчитися ходити, намагається зробити хоча б крок. Немає слів. Він буде відновлюватися все життя", - написав Бутусов і додав, що бандитів поліція знайшла і затримала.

"А бандитів поліція знайшла і затримала. В банді було троє нелюдів - і це виявився не єдиний їх напад. Нелюдів скоро будуть судити в Харкові - "Цензор" буде висвітлювати процес. Приїде туди і Василь - подивитися на цих істот", - повідомив журналіст.

"Неможливе – можливо": сержант харківської поліції прийшов в себе після п'яти місяців коми"Неможливе – можливо": сержант харківської поліції прийшов в себе після п'яти місяців коми"Неможливе – можливо": сержант харківської поліції прийшов в себе після п'яти місяців коми

Скріншот поста(facebook.com/butusov.yuriy)

Відео: Сержант поліції прийшов до тями після п'яти місяців коми (YouTube/Вікна-новини)

Нагадаємо, у Житомирській області чоловіка протягом п'яти годин жорстоко катували.