ua en ru

"Нічого не змінюється": блогер розповів про "Пшонка-стайл" сучасної політичної еліти

"Нічого не змінюється": блогер розповів про "Пшонка-стайл" сучасної політичної еліти Колаж РБК-Україна

Українцям пояснили, чому чиновники влаштовують дивні обряди та бенкети

У мережі розповіли про "Пшонка-стайл" української політичної еліти. Про це написав блогер і політичний консультант Михайло Подоляк на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Наша "римська знать". Даремно ми ламаємо списи і пускаємо дратівливий дим з ніздрів, споглядаючи дивні обряди з нагородженням депутатів, міністрів, чиновників "громадськими нагородами" та іншими симпатичними дрібничками. Адже це навіть не "бенкети Валтасара" у гниючій через кухарок-міністрів країні. Це і є зміст їх шаленого життя", - написав він.

"Сенс всіх їх страждань на шляху до вершини. Адже вони щиро вважають "стражданнями" день вчорашній, коли інші отримували "статуетки тисячоліть", грайливу увагу таблоїдів і заливчасті оплески палацу "Україна". Заради чого наші політики йдуть у велику владу? Орати? Вирішувати проблеми? І навіть не тільки заради доступу до бюджетних потоків і задоволення власного марнославства. Але обов'язково заради життя як... провінційної такої богеми", - додав блогер.

"Екс-генеральний Пшонка-старший у вигляді Гая Ю. Цезаря зовсім даремно викликав у нас саркастичний сміх. Насправді, саме заради фіксації в цих образах вони і рвуться в управлінську еліту..." – зазначив він.

"Дурістю і хитрістю добираючись до верху, хлопці одразу будують свій затишний світ, де тільки ресторанчики, фальш-бутіки і обов'язкові нагородні фотосесії для глянцевих журналів. "Я вчора з Джуліані повечеряв. І, до речі, чому ти знову прийшов без собачки?", - впевнений Подоляк.

"Так вони відокремлюють себе від примітивного... виборця. Причина? Банальна. Наша еліта - це не сервісні менеджери, але класична така знать, що до цих пір живе в пізній Римській імперії. Лазні, бенкети і обов'язкова "кімната для блювання". Ну, щоб не пропустити чергову зміну страв... "Який у мене сьогодні розклад?" - кидає на ходу міністр Х. свому черговому секретарю-референту. "Інтерв'ю італійському таблоїду. Фотосесія для журналу "Еліта". Участь у церемонії нагородження кращого міністра. Зустріч з зімбабвійськими документалістами"... Надзвичайно насичений графік. А в перервах треба б ще погортати каталог яхтових новинок, підрахувати "тіньову маржу" від власної вертикалі смотрящих, вислухати скарги кабінетних підлабузників і когось обов'язково жорстко відчитати. Комплекси неповноцінності потрібно періодично лікувати", - розповів він.

"Нічого не змінюється": блогер розповів про "Пшонка-стайл" сучасної політичної еліти

Фото: Кімната (facebook.com/mpodolyak2)

"Добре. Зі змістом буття наших топів все ясно. Але чому нас все ще дратує їх схильність до лубочної розкоші і фейкових нагород? Адже тільки заради цього вони і живуть. Їх же, в свою чергу, сильно дратує наше роздратування. "Як це так? Ми стільки пашемо. Днями і ночами думаємо, як налагодити життя. А це бидло і саме не живе, не може самостійно і за свій рахунок вирішувати свої справи, і нам життя не дає". А після і зовсім виходить в ефір якийсь радник міністра Ш., який хвацько осідлав посаду без функціоналу і ридма так - "річної зарплати 350 тис грн взагалі на життя не вистачає". Звичайно, не вистачає. Бали, ресторанчики, нагородження - і скрізь дорогий дрес-код. Все, крапка. Пора нам перестати заважати "держтрудівникам" насолоджуватися заслуженими "третіми тисячоліттями", - заявив політичний консультант.

"Нічого не змінюється": блогер розповів про "Пшонка-стайл" сучасної політичної еліти

"Нічого не змінюється": блогер розповів про "Пшонка-стайл" сучасної політичної еліти

Скріншот поста (facebook.com/mpodolyak2)

До речі, мер Одеси "спихнув" всю нерухомість на маму.

Мер Одеси Геннадій Труханов зганьбився на зустрічі з представниками ГО "Люстраційна комісія Одеської області". Мер на цьому відео постає в досить непривабливому світлі. Він заявив, що на всю нерухомість, записану на його маму, вона заробила все життя, відкладаючи "по копійці".