ua en ru

"Ніде такого немає": стоматолог перетворив свій під'їзд в художню галерею

"Ніде такого немає": стоматолог перетворив свій під'їзд в художню галерею Фото: під'їзд багатоповерхівки (panoramio.com)

Теми для малюнків підказують сусіди

Звичайний сірий житомирський під'їзд багатоповерхівки перетворився на художню галерею. Гори, океан, ракети, українські пейзажі і навіть жінки в стилі ню - це справа рук 69-річного жителя Анатолія Іванчіхіна. Про це йдеться в сюжеті 24 каналу.

Чоловік усе життя пропрацював лікарем-стоматологом, але в душі завжди був художником.

"Ось тут алегорія плодючості. Я хотів зобразити не просто жінку, а жінку в формі алегорії...", - описує художник зображену на стіні жінку.

Теми для майбутніх творів підказують Анатолію і оточуючі. Для сусіда-ракетніка - ракети і літак. Для сусіда-підводника - корабель і море.

"Сусіди ніхто не проти. Всім дуже подобається. Хто приходить, теж всім подобається, що такий гарний під'їзд", - говорить місцева жителька.

Вчителі місцевих шкіл навіть стали проводити екскурсії для учнів в нетиповий будинок. Так у них проходять уроки малювання.

А у Анатолія Олександровича ще багато різних планів, зокрема розмалювати решту шість під'їздів свого будинку.

Під'їзд, розмальований стоматологом-художником (відео: 24tv.ua)

Відзначимо, юну українку з села Сопів, Івано-Франківської області запросили до Ватикану. Дівчинка зробила ілюстрації до розповіді "Олівці", а згодом її малюнок опублікували в "Книзі Добра".