ua en ru

"Ніякої ворожнечі вже не буде": російський журналіст назвав умову припинення російської агресії в Україні

"Ніякої ворожнечі вже не буде": російський журналіст назвав умову припинення російської агресії в Україні Фото: Аркадій Бабченко (РБК-Україна)

Експерт пояснив вплив Путіна на наші відносини з РФ

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, який вже досить давно живе в Україні, назвав умову припинення російської агресії в нашій країні. Своєю думкою він поділився в ексклюзивному інтерв'ю для Styler.

"От коли на місці Росії буде існувати десяток удільних князівств, і одне з них буде демократичне вільне - європейська Московія – безумовно, ніякої ворожнечі України і Московії вже не буде", - підкреслив він.

"Тому що сто років тому Фінляндія була в складі Російської імперії, Польща була у складі Російської імперії. Минуло сто років і про те, що Польща була в складі Росії, не говорить нічого. Ніякої ворожнечі між Польщею і Росією немає. Буде просто співіснування на нейтральних паритетних засадах", - додав Бабченко.

Він також пояснив, чи завжди справа тільки у президента РФ Володимирі Путіні та відповів на запитання про те, чи може оточення глави Кремля готувати в майбутньому нового лідера, який буде вести таку ж політику.

"Тут неможливо робити ніяких прогнозів. Поки Путін є, поки Путін живий і сильний, Росія буде такою ж. Але я думаю, що Путін – це все-таки слідство", - зазначив журналіст.

"Дивіться: Великобританія побудувала монархію – нормально. Скандинавія побудувала соціалізм – нормальна держава. США побудували капіталізм – нормальна держава. У Китаї побудували майже комунізм – і не сказати, що дуже нормально, але, принаймні, не психіатричну клініку", - сказав Бабченко.

"Росія при монархії була абсолютно параноїдальною країною. Вона була параноїдальною країною при комунізмі. При капіталізмі вона теж зараз параноїдальна країна. Тут при будь-якому ладі весь час все одно виходить фігня", - зазначив він.

До речі, Аркадій Бабченко розповів про силове захоплення влади в РФ.

Російський журналіст, який завжди різко висловлюється про РФ, повідомив, що в Росії немає ніяких виборів, оскільки це не федеративна держава.

"Тому що в Росії немає виборів. Розумієте, коли я чую формулювання "вибори президента Російської Федерації", воно мені смішне саме по собі. Тому що немає ніякої Російської Федерації. Росія – не федеративна держава. Росія – унітарна держава, керована не те що з одного центру, а вручну однією людиною", - сказав Бабченко.