ua en ru

"Ніколи війну не зможуть забути": відома волонтер зворушила мережу жалісливою історією з життя бійця АТО

"Ніколи війну не зможуть забути": відома волонтер зворушила мережу жалісливою історією з життя бійця АТО Фото: Воїн АТО (facebook.com ato.news)

Думки про матір допомагають воїнам вижити

Волонтер Наталя Юсупова поділилася історією, яку їй розповів воїн АТО, який повернувся з війни. Про це Наталя Юсупова написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами відомого волонтера, хлопці, які повертаються з АТО не люблять розповідати про те, що там пережили.

"Воїни, які повернулися з АТО, як правило, про війну говорять мало. Ні, ну є які люблять поговорити, але в основному багато мовчуни. Я розумію, що небажання говорити обумовлено внутрішнім переживанням баченого і не пережитого, напевно, більшість ніколи війну не зможуть забути і пережити", - написала Наталія Юсупова і розповіла історію, про яку їй особисто повідав боєць АТО.

"Буквально вчора за чашкою чаю з десантниками 95 бригади як раз говорили про це. І тут боєць, який ніколи нічого не хоче розповідати каже: "2014 рік, початок війни, нам чесно сказали, що все хлопці, ми йдемо на смерть. Одні пацани, 18-23 роки, як правило, всі замовкли. Їдемо, гробова тиша, кожен думає про своє. І я почав співати "Рідна мати моя, ти ночей не доспала". Просто на нерві, на повному серйозі. Чую хтось підхопив, потім ще, їхали і співали" , - розповіла Юсупова і продовжила, що після цього моменту, у хлопців був перший бій, але всі вижили.

"Потім був їх перший бій, сепари з усіх боків розстрілювали колону, але всі вижили, хоча багато хто отримав важкі поранення. У найважчі моменти кожен завжди думає про матір, це захист від незгод і біди", - написала волонтер.

В кінці свого відвертого звернення Наталія Юсупова закликала кожного задуматися про матерів, які чекають на своїх синів з війни.

"Ми кожен день скандалимо і не думаємо, що зовсім поряд, біля кожного з нас, чиясь мати чекає свого сина з війни. Давайте краще підтримувати один одного, час нині не простий", - нагадала волонтер.

"Ніколи війну не зможуть забути": відома волонтер зворушила мережу жалісливою історією з життя бійця АТО

Скріншот (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

До речі, відома волонтер Юсупова висловилася про заборону "Сватів".